Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt szorongó, állandó...

Vannak itt szorongó, állandó stresszben élő emberek?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok. Nem nagyon szeretek kilépni a házból, sem emberek között lenni. Félek dolgozni is épp ezért. Mentálisan alkalmatlan vagyok munkára szerintem. Kóros önbizalomhiány. Antidepresszánsaim vannak, de nem szedem őket, mert félek ezektől a kemikáliáktól.

2022. febr. 18. 03:31
 1/6 anonim válasza:
100%

Jelen. Én szembe néztem vele. Direkt olyan munkát választottam amiben emberekkel kell foglalkozni. Persze utálom őket de pont megvan így az egyensúly.


Néha jobb, néha rosszabb. Van hogy félve jövök be. Szóval nem múlt el teljesen de otthon már megőrültem volna.

2022. febr. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Bár én dolgozok, mert muszáj, egyedül élek.

De mindem nap egy kínszenvedés, mikor ki kell mennem az utcára.

2022. febr. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amióta antidepit szedek azóta jobb. Ne félj tőle. Jobb így élni állandó félelemben?
2022. febr. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozva a hármashoz, adhatnál egy esélyt az antidepresszánsaidnak.
2022. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én amióta egy gyógyszert szedek megtanultam hogy a szorongásnak nincs értelme és nem szabad hogy gátakat szabjon az életben.

Nem szabad szorongásban élni és mindent meg kell azért tenni hogy ne legyen az ember szorongásban.


a félelem egészen más.

2022. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen. Cséry Szabolcs és Cséry Eszter Ágfalván.

Az "anya" tartja őket stresszben, illetve saját magát is.

Segítségre van szükségük. Alapjaiban kell megváltoztatni az életüket, de már ők úgy érzik késő, meg egyébként is mit szól a szomszéd néni?

2023. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!