Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriában létezik ilyen...

Pszichiátriában létezik ilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés

sok mindenen túl vagyok már:


szorongás (ez csökkent a rivotrillal és más kombinációk segítségével pl.: testmozgás:bicózás futás, légzőgyakorlat.)


szociális fóbia: bántani akarnak, rosszat akarnak nekem. csökkent.


gyomorsav (rennie és bal oldalon fekvés rá a megoldás)


depresszió (tudatossággal és pozitív gondolatokkal lehet rajta segíteni)


PTSD-m is volt sajnos de ez csak 1 évig tartott de szörnyű volt.(hallucinációk,ordibálás) - egy konfliktus okozta ezt.

amikor ez történt sokszor néma csendet tartok magamban 2019.09.07 16:42 perckor

de rájöttem hogy el kell engednem mert csak tönkretesz (ez miatt jött a gyomorsav, később egy tüdőgondozó akinél voltam rengeteg száraz köhögés miatt mondta hogy ez pszichiátriai dolog és nem tüdő a gond.)


kényszerbetegség: régen nagyon durva volt nálam mára csökkent, pszichiátrián azt mondták emiatt hogy kórházba kéne mennem. (nem mentem)

Anafranilt szedtem rá + Helex SR


A kérdésem a gondolatokra irányul.. lenne egy olyan gyógyszer ami megszünteti (leszedál) anafranilt ugyan szedtem 3 éve de nem emlékszem rá mennyire segített. (segített azt tudom mert lebenította az agyamat és végre nem jöttek a kényszergondolatok akkor).

videókat is néztem a kényszergondolatokra: engedd el stb.. ez nem vált be. pedig órákig gyakoroltam.

Ilyen gondolatok elleni gyógyszerre lenne szükségem nem csak kényszerbetegség ellen hanem minden ellen: a gondok ellen, az emberek ellen mert még meg van egy kicsit ez a paranoiás dolog hogy mindenki bántani akar.)

már nem bírom tovább


válaszokat köszönöm.



2022. febr. 18. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus, illetve reflux vizsgálat, a sok sav és a köhögés jelei ennek.
2022. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gondolatokat a terápia változtatja meg.
2022. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!