Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterek vagy akarki...

Pszichiáterek vagy akarki hozzaertot kerdezek. ha nem mentalis betegekn3k irnak fel antipszichitikumot, annak milyen mellekhatasai lehetnek?

Figyelt kérdés
nyilvan hizas, koncentraciozavar es sokkal tobb alvas, de ezenkivul van barmi sulyosabb? pl pszichozis, azert kerdezem, mert ha valaki hirtelen hagyja abba , annak is pszichozis szokott lenni a kovetkezmenye.

2022. febr. 18. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért írnának fel, ha nincs rá szükség?

Olvasd el a betegtájékoztatót, hosszas felsorolást találsz.

2022. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es ha azt hiszed hogy pszichotikus vagyok es nem ertem miert irtak fel, megnyugtatlak ez csak felig igaz.az vagyok de immar tobb eve szedem a gyogyszereimet. a kerdesem pusztan teoretikus .
2022. febr. 18. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
A mellékhatások ugyan úgy megjelenhetnek pszichés és nem pszichés betegek esetén is.
2022. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokat fog aludni, mert szedál. Lassúbb lesz gondolkodásban és mozgásban is. akaratlan mozgások sok esetben vannak. Szóval ha nem mentális beteg akkor is ugyan azok a mellékhatások léphetnek fel. Több betegtájékoztatóban ott van a váratlan halál is.
2022. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de akkor ezekszerint a mellékhatások ugyanazok. pszichiátriai zavarokat nem idéz elő. köszönöm szépen a válaszokat.
2022. febr. 19. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!