Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegeden hogyan juthatok el...

Szegeden hogyan juthatok el TB alapon kezelő szakemberhez?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és elég komplex problémával keresnék fel szakembert. Szegeden hol tudok ingyenes ellátást igénybe venni?

2022. febr. 26. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, lesz szegedi válaszadó, és akkor kapsz konkrét választ. Tudtommal az a bevett módi, (az én városomban biztosan), hogy be kell menni a pszichiáterhez, és ő utalhat be a helyi pszichológushoz. Gondolom, azért, mert az az 1-2 TB-s pszichológus ne bírna el százakkal, és így van előtte egy szűrés.

Pszichiátriai vizsgálatra beutaló nélkül is mehetsz időpontkérés után. Ha krízisben vagy, mindenképp említsd, elvileg előrevesznek.

2022. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod, hogy melyik szakrendelőhöz tartozol. Felhívod a pszichiátriát, és kérsz időpontot.
2022. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos melyik rendelőhöz tartozom. Azt tudom, hogy van egy ifjúsági, lehet felhívom őket és megkérdezem.
2022. febr. 27. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:
2022. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!