Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ebben a nehéz...

Mit csináljak ebben a nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés
Az alap betegségem (skizofrénia) tünetei olyan súlyosak lettek hogy a halál lenne rá a megoldás. Most éppen az a baj hogy a Frontin adagom csökkentve lett, majd később el is lesz vonva, de mióta felére lett lecsökkentve az adag, extrém szorongás lépett fel amit nem tudok kontrollálni, nincs étvágyam, borzasztó rosszul érzem magam. És ez még csak csökkentés, mire számítsak a teljes elvonásnál? Szedek ezen kivűl még reagilát,kventiaxot, olanzapint, rexetint. Próbáljam meg kérni a kórházban hogy vegyenek fel és állítsanak a gyógyszereimen?
2022. febr. 27. 16:15
 1/2 anonim válasza:
100%
nem értem, miért nem jelzed ezt a szakemberednek?
2022. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kventiaxot vették el, napokig hánytam, szédültem. De nem tudtam hogy ez lesz. Viszont te tudod, mond el az orvosnak, hogy használ neked a gyógyszer.
2022. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!