Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha pszichotikus, téveszmés...

Hogyha pszichotikus, téveszmés tünetei vannak az embernek, azt tudhatja magáról, vagy ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Rengeteg szürreális esemény hatására pontosan olyan tüneteim vannak, mint amit a pszichózisról, téveszmékről olvasok. Jelen pillanatban sem vagyok jól, azért is írok. Tudhatja magáról egy ember ha épp megőrül és pszichózisa van? Mert én úgy érzem nekem az van már. Erre csak antipszichotikumot lehet szedni?
2022. márc. 3. 22:47
 1/2 anonim válasza:
45%

Igen tudhatja magáról, ez a Jobbik eset..

Mivel ebben a helyzetben legalább tehet a pozitív változásért.

Nyilván ez nem olyan egyszerű mint egy fogyókúra, de a szellemi problémákból is "ki lehet gyógyulni"

2022. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van hogy tudtam róla és volt hogy nem. Olyan is volt hogy eltelt pár nap mire rájöttem, hogy te jó ég ez hallucináció volt. Ez mikor abbahagyom az antipszichotikumot jelenség.
2022. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!