Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok valaha nyugodtak és...

Voltatok valaha nyugodtak és kiegyensúlyozottak tisztán?

Figyelt kérdés

Átlag ember vagyok, nem tolom túl a dolgokat. Viszont általában nagyon roszul is érzem magam a bőrömben. Pedig 2 féle antidepit, 2 féle benzót, altatót, rengeteg koffeint tolok.

Ha belegondolok mikor volt az mikor nem éreztem szarul magam a bőrömben, sőt még jól is éreztem magam az mindig az előbb felsoroltaknál komolyabb szereken volt. Elsősorban itt az alkoholra gondolok, de az eki is jó élmény. A pszichedelikumoktől, fűtől, herbáltól, tököm tudja milyen szemetektől csak még nyomorultabb leszek.


2022. márc. 4. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez félrement öregem.

Igen, lehet magad annak érezni, csak nem kellett volna belecsúszni ezekbe a szerekbe. De már mindegy.

2022. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a vélemény sok sebből vérzik. Gyerekként nem toltam semmit, leírhatatlan szar volt. Ha mégegyszer végig kéne csinálni nem menne.
2022. márc. 5. 00:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is az voltam, most is az vagyok.
2022. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam mikor hónapokon át meditáltam. Viszont ekkora erőfeszítést nincs megint erőm beletenni..

Amúgy ezen kívül csak az lsd-vel találtam meg a lelki egyensúlyt.

2022. márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4/ Az LSD? Hogy a brébe? Nekem a gombáról és az LSD-től is olyan Bad Tripjeim voltak hogy az leírhatatlan. Persze már rég volt. Ezeket 13 éve próbáltam még kamaszként. Most 28 vagyok és az azóta eltelt időben egyszer nem vágytam pszichedelikumra.
2022. márc. 5. 11:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Prakrikus okokból sem értem az LSD-t. A benzók, antidepik, koffein, pia vállalható melóban. Disztingválok. BeLSD-zve be sem mennék, ha mégis az nagy baj lenne.
2022. márc. 5. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
A bélyeg irányíthatatlan. Bele kell engedni magad. Nagy dózisnál lebontja a személyiséget, és halálközeli élményt. Utána viszont beadja a testi lelki egyensúlyt.
2022. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7/ Igazad lehet, én testileg és lelkileg is szarul voltam tőle. Tőkéletes egyensúly. :-D
2022. márc. 5. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:
:D
2022. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvencem :)
2022. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!