Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a szorongás vagy pánik...

Ez a szorongás vagy pánik utóhatása?

Figyelt kérdés
Egy betegségböl adódóan (covid)erős pánik rohamok törtek rám(ez volt decemberben),majd generalizált szorongás is előjött aztán enyhe depresszió majd kényszer gondolatok.A depresszió elmúlt a pánik rohamok lassan enyhűltek,mostanra szinte teljesen megszüntek viszont szorongás/generalizált szorongás az megmaradt,már nem olyan erős mint korábban de még ittvan,mikor gyengébb,mikor erősebb.Az utóbbi napokban észrevettem,hogy túl érzékenyek a gondolataim,ilyen spontán érzések elkapnak elég egy illat vagy egy gondolat vagy csak így random beugrik egy szó vagy egy emlék és ez érzelmileg rögton hat rám álltalában kedvem is megváltozik,mert korábban nem érzékeltem ilyet,aztán újra elkezdek szorongani,hogy most mi ez az érzés ami így feltört.Ez a szorongás vagy pánikroham hozadéka?

2022. márc. 5. 21:39
 1/1 anonim válasza:
Pánikbeteg voltam nem olyan régen. A pánikrohamnak rengeteg tünete van, fizikai, mentális is. Simán lehet annak a hozadéka. Én 1 éve hogy úgymond tünetmentes vagyok, de néha néha én is érzem magamamon a fura tüneteket (szédülés, hevesebb szívverés), nem olyan súlyosak mint anno, de megérzem és annak tudom be. Idővel ezek is elmúlnak majd maguktól, nálam mondjuk stressz függő, hogy mikor jönnek elő. De próbálom úgy felfogni, hogy majd ezek is elmúlnak, mint anno a pánikbetegség, így könnyebb átvészelni.
2022. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!