Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak el szeretném mondani?

Csak el szeretném mondani?

Figyelt kérdés
A borderline személyiségzavar összes tünete jellemző rám, emellett súlyos depresszióval is küzdök. A szüleimet okolom azért hogy megbetegedtem, ugyanis a borderline személyiségzavar már gyerekkorom óta fennáll. Nagyon rossz gyerekkorom volt. Egyébként engem mindenki betegnek tart és ez nagyon fáj,mert tudom hogy nem én tehetek róla. Nem bírom megérteni és elfogadni hogy miért én? Miért én kellett annyi sz@ron keresztül menjek már kisgyerekként? Van hogy tükörbe nézek és látom a hasonlóságot. Nem akarok ezeknek az embereknek a véréből származni. Meg akarok halni, mert nem bírom feldolgozni ezt a sok szart, most már végleg elegem lett. Engem mindenki utál és kiskorom óta gyűlölöm magam. Először a borderline, aztán a szociális szorongás, utána a depresszió. Mi jön még? És miért én? Miért nem lehetett normális életem? Hisz nem én választottam ezt. Nem akarok élni többé. Nem akarom hogy más irányítson. Nem bírom feldolgozni azt a sok gyűlöletet amit kaptam az évek során. Nem bírom feldolgozni és már nem bírok tovább élni, annyira gyűlölöm magam, egy ilyen ember mint én nem kell erre a világra. Gyűlölöm magam. Nem bírok ezzel a gyűlölettel együtt élni, muszáj megtennem. Minden amit teszek az rossz, abnormális, vagy gáz. De nem csak a családom utál, hanem mindenki. Megalázott a legjobb barátom többször is de arról is én tehetek mert gáz vagyok. Mindig is éreztem azt a gyűlöletet magam iránt, már kiskoromban is. Én nem érdemlem meg hogy éljek.

2022. márc. 6. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Minden ember értékes, Te is!

Ebből a katyvaszból nem derül ki, hogy miért volt rossz a gyermekkorodod, mivel bántottak meg a szüleid, barátid, ami idáig vezetett. De egy dolog biztos, hogy csakis te változtathatsz a dolgokon. Ki kell szakadni ebből a környezetből és a magad útját járni. Persze az is lehet, hogy elég lenne kiönteni a lelked a szüleidnek és megértést találnál. Sokszor a kommunikáció hiánya is probléma.

2022. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedűl ilyen az élet nem lehet mindenki boldog, akiknek jol megy az élet az nem tudja, hogy te min mész keresztűl csak ugat a pozitiv gondolkodással, hogy a jó edes qurva anyát baxa meg
2022. márc. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es... a szívemből szóltál!
2022. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi volt a gond a szüleiddel? Mi az ami miatt ilyen rossz volt a gyerekkorod?

Ha nem akarod itt, leírhatod privátban is ha gondolod, lehet jót tenne ha kiírnád magadból a rossz gondolatokat.

2022. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!