Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhető, hogy családtag...

Elképzelhető, hogy családtag elvesztése miatt ennyire megváltozzon valaki?

Figyelt kérdés

Tavaly márciusban halt meg apukám. Nem volt szoros szülő-gyerek viszony köztünk (külön élt tőlünk már pár éve), azonban a halála nagyon megviselt. Magam is meglepődtem, hogy ennyire fáj.

A halála után pár hónappal elköltöztem otthonról egyedül albérletbe.(Még a mosógépet se tudtam előtte elindítani,mert anyukám mosott, főzött rám.) Úgy éreztem menekülnöm kell,nem találtam a helyem. Honnan jött a bátorság, hogy úgy menjek el otthonról, hogy konkrétan előtte ki volt nyalva a fenekem?... Nem tudom a mai napig. Fél év után visszaköltöztem anyukámhoz mert nem tudtam egyedül fenntartani az albérletet. Sokszor érzem azt, hogy nem találom a helyem a világban, pedig elégedett voltam az életemmel. A munkahelyemen szerettem dolgozni, de az utóbbi időben már ott is kívülállónak éreztem magam. Ideges voltam ha menni kellett, a magánéletemre is kihatással volt már az idegesség. Felmondtam és most egy másik helyen próbálkozom.

Fogalmam sincs mi van velem. Annyira szélsőséges és drasztikus lépéseket teszek amióta meghalt. Elégedett voltam az életemmel és mindent eldobok magamtól mégis. Nagyon hiányzik, pedig már lassan 1 éve, hogy elment.

Szerintetek köze van a halálának ehhez, vagy véletlen egybeesés, hogy széthullik a szépen alakult életem? Nagyon köszönöm előre ha elolvastad és válaszolsz!

22l



2022. márc. 10. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán okozhatta. Ha nem volt szoros akkor esetleg az is benne lehet, hogy magát azt a tényt (is) gyászolod, hogy neked sajnos sosem volt szoros apa-gyerek kapcsolatod, és mivel meghalt, már esély sincs ennek a változására. Őszinte részvétem!
2022. márc. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez sokaknál így van. Anno anyám elvesztése után 1 évig nekem is felborult az életem, nekem sem volt jó semmi, egyre többet mentem munka után mindegy hová, csak annyival kevesebbet kelljen otthon lenni, gyakorlatilag csak aludtam otthon.
2022. márc. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat: :(
2022. márc. 11. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiség, Kérdező! Kívánom, hogy mihamarabb jobban legyél! (1. voltam)
2022. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Dettó.

Ugyanez,mióta anya elment.

Mindennel elégedetlen vagyok,menekülök mindenhonnan. 22/l

2022. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak én lettem ekkora csődtömeg. :(
2022. márc. 13. 16:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!