Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Szóval igazából már 13 éves krom óta így van de egyszerűen nem érzek semmitha beszólnak nem érdekel nemrég vesztettem el 3 rokonomat de egyszerűen hidegen hagy nem érzek semmit minden érzelem kiment belőlem azt tudni kell hogy szociális szorongásom van és depresszióra gyanakszom pszichologushoz járok 15 éves korom óta (2 éve) az apám meghalt anyám magasról leszar kiskoromban volt rengeteg traumám a kisgyerek koromnak már kb 7 éves korom óta lőttek mivel akkor történt velem egy olyan dolog amit sosem fogok elfelejteni már 1-2 osztályban rengeteg pszichés problémám volt már óvodában se volt sok barátom már akkor is valami rossz volt bennem rengeteget sírtam és egyszer csak puff minden érzelem kiszállt belőlem teljesen kifordultam önmagamból szószerint semmi és senki nem érdekel vagyis inkább nem tud érdekelni miért van ez?

2022. márc. 10. 16:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Az egytelen hely ahova menkülhetek az az álom világom a Hp és Wattpad zene
2022. márc. 10. 16:08
 2/2 anonim ***** válasza:
szedsz antidepresszáns gyógyszert?ha igen akkor az okozhatja
2022. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!