Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudna írni nekem valaki...

Tudna írni nekem valaki véleményt a kecskeméti felnőtt pszichiátriáról? (Sos)

Figyelt kérdés
Ma délután be akar fektetni oda a családom pánikbetegség miatt. Mire számítsak? Nagyon meg vagyok ijedve. Sajnos 2 hónapja betöltöttem a 18at így gyerek pszichiátriára nem mehetek és nagyon félek a felnőtt részlegtől.

2022. márc. 11. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs közvetlen tapasztalatom, de egy barátom anyukája volt bent. Meglepően jól működött. Sokat javult az állapota. Tudom, gáz a helyzet, érthető, hogy félsz. Az ember sok betegséget el tud fogadni, de az agy betegségét baromi nehéz. Pedig ez is egy pont olyan betegség, mint a többi. Ha pl. egy epeköved lenne, mit tudnál tenni annak érdekében, hogy meggyógyulj? Nekem volt epekövem, elképesztő fájdalommal jár. Én nagyon meg akartam gyógyulni. De csak annyit tehettem, hogy befeküdtem a kórházba, és hagytam, hogy megműtsenek. Nem tehettem mást. Csak annyi volt a dolgom, hogy bemegyek a kórházba, és teszem, amit mondanak, és a végére meggyógyultam. Én is féltem egy kicsit, de ez nem számít. Csak tettem a dolgom, és jobb lett. Te se tehetsz mást. Bemész, teszed, amit mondanak, és a végén jobb lesz. Csak ennyit tehetsz, és pont ennyit is kell tenned.
2022. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!