Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoid skizofrénával felvesz...

Paranoid skizofrénával felvesznek dolgozni egy gyárba?

Figyelt kérdés

Ma voltam interjún meg teszten amin átmentem, volt orvosi alkalmassági vizsgálat és ott kérdezett rá az orvos hogy mikor voltam pszichiátrián (gondolom a taj számom alapján rám keresett).

Hirtelen csak annyit mondtam hogy rivotrilt szedek szorongásra de holnapra be kell vinnem a leleteimet és félek hogy nem veszenek fel.



2022. márc. 16. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak a foglalkozásegészségügyi orvos tudja megmondani. Ő ismeri a munkakört, amihez különböző egészségügyi feltételek vannak meghatározva. Ez alapján dönt arról, hogy alkalmas vagy e az adott munkakör betöltésére vagy sem.
2022. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem vettek fel :/

Azt mondták keressek kisebb céget ahol "családias" a környezet és 8 órás (itt 12 órázni kellett volna 2 nap nappal 2 nap este)

2022. márc. 18. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Valami segély vagy rokkantsági erre nem jár? Több mint a semmi és lehet elég lenne mellette csak 4 orat dolgoznod, nem 12őt.

Ha gondolod meselhetnél a betegségedről itt,vagy privatban

2022. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!