Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel zökkenthetem ki magam?

Mivel zökkenthetem ki magam?

Figyelt kérdés
Egy erősebb érzelmi sokkra, mint a félelem, lenne szükségem, mert különben elveszek saját magamban. Úgy érzem nem élek így, csak elfolyik a világ, és ez zökkentene ki. De nem akarom tönkretenni az életem, nem akarom ezt a sokkot kockáztatás árán megélni. Mit csináljak?

2022. márc. 16. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Lehet ezt normál körülmények közt, biztonságosan kiélni.


Nézz horror filmet


Menj el vidámparkba és ülj fel az egyik ilyen feldob-leesik cuccra

2022. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, köszönöm a válaszod!


Sajnos ezek nincsenek rám hatással. Sosem tudtam filmektől félni. Talán az utóbbi, de kimondottan extrém, mint amilyenek Amerikában vannak, vidámparkba nincs lehetőségem rendszeresen eljárni. Egy hullámvasút nem üti meg az ingerküszöböm.


Hozzáteszem, alapból elég magas úgy érzem semmi sem tud már megérinteni, ami biztonságos...

2022. márc. 16. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Menj vonat közelébe.
2022. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ejtőernyőzés?
2022. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Hát figyelj.


Tudok én neked ajánlani olyat, ami higgyed el hogy kizökkent :D


Számítógépre töltsd le ezeket a játékokat, és próbálj játszani velük

1) Outlast

2) Outlast - Whistleblower

3) Outlast 2

4) Amnesia - The Dark Descent

5) Amnesia - A machine for pigs

6) Amnesia 2


Ha ezt mind a 6-ot végig játszottad, és utána azt mered állítani hogy téged nem ijesztett meg úgy hogy jó alaposan "kizökkenjél" akkor kezet fogok veled és szobrot állítok neked.


Én 27 éves 2 méter magas 100 kilós férfiként kislány módjára sikítok és szerzek életre szóló traumákat a mai napig ezektől :D


Amikor a félelem annyira erős a fejedben, hogy konkrétan nem mersz előre menni egy folyosón... És konkrétan egy hatalmas nagy érzelmi karakterfejlődésen kell keresztül menned hogy megnyomd azt a rohadt előrefelét, az már jelent valamit :D

Régen én amikor próbálkoztam ezekkel 5 percnél tovább nem tudtam játszani velük.

2022. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Mi lenne ha valami nagy dologba kezdenél, ami valóban kockázatos? Szóval nem ilyen játék szinten. Hanem valamit tényleg kezdve az életeddel.
2022. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!