Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért próbálok nyilvános...

Miért próbálok nyilvános környezetben mindig kívülről normálisnak látszani, szerintem normálisnak tűnő mozdulatokat, gesztusokat teszek mert mindig azt gondolom valaki néz(abszurd, irreális helyzetben is) pedig tudom hogy az egész értelmetlen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mersz csak úgy létezni. Félsz, hogy valami negatívat kapsz, ha úgy csinálod, ahogy jön belőled. így próbálod kitalálni miért lesz rossz reakció. gondolom valami múlt beli dolgok miatt.


próbálj bátor lenni és csak csinálni külső megfelelés nélkül. hogy nem félsz a reakcióktól. erre csinálhatsz direkt ilyen konfort zóna kitoló dolgokat. hogyha érzed ezt a félelemet akkor direkt belemész.

2022. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, valami ilyesmi,milyen kitoló dolgokra gondolsz?
2022. márc. 17. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
De ez miért jó neked? Ha zavar minek teszed? Semmi értelme ennek.
2022. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom

Kényszeres

2022. márc. 17. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 pl láttam ilyen videót, hogy a csávó lefeküdt a földre egy téren. és egy percig ott maradt. szóval olyan dolgok, amiket elvileg könnyű megtenni és mégis a nagyon félelmetes, mert mások tetintete és reakciója ott van. mert elvileg mi történhet, valaki hozzá szól, ő azt mondja minden ok. vagy nem válaszol csak néz fel és amikor letelik az egyperc tovább megy.


de más ilyeneket könnyebbeket is kilehet találni, a lényeg, hogy észrevenni a félelmet és odafigyelni, hogy tovább cselekedni. lényegében ezt jelenti pont a bátorság is.

2022. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat figyeled önmagad és nem mersz spontán lenni. Próbálj inkább részt venni a társas eseményeken és ne a saját mozdulataidat, reakciókat elemezni. Mindenki csinál hülye gesztusokat, vagy mond butaságot. Nem dől össze a világ akkor sem, ha hibázol.
2022. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!