Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleestem a karaktereimbe?

Beleestem a karaktereimbe?

Figyelt kérdés

Szóval, 8 éves korom óta napi szinten töprengek a történetemen, a karaktereimen, oda menekültem.


Ha rossz napom van, vagy rosszul vagyok, akkor rájuk gondolok.


Viszont úgy érzem, hogy imádnám, ha a karaktereim élnének, ismerem őket teljesen, mivel én alkottam őket.

Szomorú vagyok, hogy nem léteznek, annyira imádom őket, hogy simán tudnék járni velük.

Jó, tudom, marhaságul hangzik, de imádom őket...


Mit tehetnék?



2022. márc. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magányos vagy. Most hány éves vagy?
2022. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beleestél a karaktereidbe simán szereted a személyiségüket. Mivel te csináltad őket gondolom úgy gondoltad ki a személyiségüket ahogy neked jó. Ez nem azt jelenti hogy beléjük estél csak jól kidolgozott karakternek tartod őket mivel a tieid. Büszke vagy rájuk. Ami nagyon jó. Persze van a másik eset hogy tényleg beleestél a karaktereidbe ami hát... Nem a legjobb. De nem hiszem hogy lehetséges amúgy.
2022. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem aranyos.
2022. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2022. márc. 17. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Skizó
2022. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ez az egész el fog múlni ha megtalálod a párodat.


Ezt csak a magány csinálja veled.

Amúgy ne vedd rossz néven, de hasonló ez az eset ahhoz, amikor a gyerekek "képzeletbeli barátokat" találnak ki maguknak. Szóval ahogyan az, így ez is teljesen normális.


Minden embernek szüksége van egy társara, aki felé kimutathatja a szeretetét, és aki által szeretve érzi magát. Ezért nem ritka hogy a magányos, akár felnőtt emberek is bele-bele esnek ilyen esetekbe.


Amúgy ez a gyerekkortól írsz egy történetet a fejedben dologgal nagyon tudok azonosulni. 27 vagyok és 10 éves korom óta írok egy történetet a fejemben. Hasonlóan ahogy te is. Számtalan történetszál, karakter, és cselekmény, ami kell. Én ezt egy menekülés-félének találtam ki magamnak (valószínűleg) mert bele helyezkedhettem egy olyan történetbe, ahol szívesebben lennék, mint a valós világban. Az életemben sajnos nem irányíthattam a legtöbb dolog alakulását a környezetemben, ezért kitaláltam egy olyan karaktert a fejemben, aki viszont igen, sőt, eléggé ezt teszi.

Tini koromban én is hasonló jeleket produkáltam mint te, néhány női karakter kapcsán. Tehát maradjunk annyiban, hogy eléggé vágom miről beszélsz.


Annyit tudok mondani, hogy amióta találkoztam a menyasszonyommal, és boldogan élünk együtt, úgy ez az utóbbi teljesen eltűnt. Úgy ahogy van. Pedig viszonylag eléggé sokáig tartott.

A történetet viszont azóta is írom minden nap a fejemben, és talán 10-12 év múlva elkezdek írni róla egy könyvet. Legalábbis ez minden álmom.

2022. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!