Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Okozhat a vitaminhiány alvásza...

Okozhat a vitaminhiány alvászavart?

Figyelt kérdés
Elèg régota küzdők alvászavarral, volt hogy 2 napig semmit nem aludtam. Csak poénbol elkezdtem szedni multivitamint es azota minden nap tudok aludni. Eleg rosszul taplalkozok. Csinaltak mindenfele vizsgalatot verkeppel egyut de semmi. Lehet hogy valamilyen vitamin hiany miat nem tudok aludni?

2022. márc. 18. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,elég valószínű.

Nem minden vitamint és ásványi anyagot néznek vérképnèl,lehet egy pont olyan hiányzik, amit nem néztek.Vagy akár lehet kisebb depi vagy pánik ami miatt nem tudsz aludni és valamelyik vitamin segít

Szerintem szedd szedd tovább.

2022. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a D vitamin jelentős szerepet játszhat bene.

Milyen multivitamin segített a jó alvásban?

2022. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Béres Actival Max, de csak minden másnap szedem ne hogy túl sok vitamint vigyek be. 3 hete minden este alszom, ami meglepő. Van egy két betegségem de jól sejtetem hogy nem azok okozzák.
2022. márc. 18. 15:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben kiderült mégse a vitamin a megoldás, visszatért az alvásproblémám.
2022. márc. 26. 19:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!