Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki tud anorexiás oldalt ami...

Aki tud anorexiás oldalt ami létezik és lehet beszélgetni ott az légyszi mondja meg?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne, de nincs!

Máshol, máshogy kellene megtalálni őket és segíteni nekik és a szüleiknek.

Borzalmas amit művel ez a betegség!

2022. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bura.hu esetleg? Ott elég sok külön fórum van mindenféle diagnózisokra, érdemes ránézni hátha
2022. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

myproana

Én csak ezt ismerem

2022. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
53%

Instagramon van egy nagy közössége az anorexiásoknak. Hozz létre egy profilt, a bio-dban jelezd hogy étkezési rendellenességed van (ED) és előbb utóbb rátalálsz a megfelelő emberekre. Fontos hogy mivel az étkezési rendellenesség az insta elveibe ütközik gyakori hogy törlik az ilyen profilokat, főleg ha sokat jelentik azokat. Ezért kell kiírni hogy te is egy vagy közülük, mert a legtöbben csak akkor fogadják el a követési kérésed.

Magyarok nem nagyon vannak, leginkább angol nyelvűekkel meg oroszokkal találkozni sajnos. De ha tudsz angolul akkor nem lesz gond. Indulási pontnak megadom az én profilom, humandoll_ed a felhasználó nevem. Jelölj be nyugodtan. Az összes követőm anorexiás vagy bulémiás, szóval nyert ügyed lesz :)

2022. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ed twitter
2022. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%

ed tumblr is letezik, van ed tiktok is.


nekem a tumblr jott be a legjobban, rendesebbek az emberek es nincsenek varatlan meanspok, mint twitteren es tiktokon. de ott van az mpa2 vagy a skinnygossip is (utobbi nem tartja proana-nak magat, de 18as bmi felett nem is tudsz regisztalni).

2022. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudnatok olyan tiktok felhasznalokat irni akik nem recoveryn vannak?

Vagy mikre erdemes rakeresni, hogy real ed tartalmat találjak?

Myproanan fent vagyok, de az elegge kihalt mostanaban.

2022. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
aki twitterre jönne, @unaliiive ként vagyok fent és akiket követek mind nagyon aranyosak és támogatók :)
2022. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Sziasztok! Bocsánat az offért, de kérdeztek azzal kapcsolatban, hogy miért jó/ segít nektek ha olyanokkal vagytok kapcsolatban akik nem tudnak vagy nem akarnak gyógyulni? Ne értsetek félre, nem bántani akarlak titeket, egyszerűen csak kiváncsi vagyok. Pl. ilyenkor “versengtek” egymással hogy kinek volt alacsonyabb a súlya vagy hogy kinek milyen módszer váltak nem?

Nagyon köszönöm ha válaszoltok! Akár privátban is

2022. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Utolso: Tevhit hogy csak versenyzunk a fogyasban ezeken az oldakon, inkabb csak nevetunk a nyomorunkon. A kozosseg nagyon osszetarto es elfogado. Nyilvan nem fogsz a problemaidrol beszeni eloben a barataidnak, mert senkit nem erdekel, hogy hogyan eheztetted magad, mikor hanytal, milyen undorito dolgot tettel magaddal, milyen kajakat ettel vagy hogy epp hogyan erzed magad. Ha valaki nem szeretne gyogyulni, elfogadjuk. Ha valaki igen, azt is es nem kenyszeritunk semmit senkire. Ez az a fajta mentalis betegseg, amibol csak akkor tudsz kijonni, ha ugy dontesz, hogy eleg volt, kar tiltani ezert ezeket az oldalakat.
2022. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!