Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire hizlal a Brintellix...

Mennyire hizlal a Brintellix tabletta ?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy egyeseknél hízást okozott a gyógyszer, de nekem azokból az esetekből eléggé az jött le, hogy a folytonos zabálások miatt kúsztak fel a kilók, mert a gyógyszer nagy étvágyat csinál. Ha ezeket a falási rohamokat elkerülöm akkor tudom tartani a súlyomat gyógyszer mellett is ?
2022. márc. 21. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Hát én azóta zabálok, amióta abbahagytam. 1 hónapig szedtem, folyamatos fejfájás, hányinger, fáradtság és székrekedés.


De ez mindenkinél más. Lehet, hogy neked nagyon jó lesz.


(A falási rohamokat nem nagyon lehet kiküszöbölni. Egyszerűen akármilyen akaraterőd van, nem nagyon tudsz mit csinálni. Ez a gyógyszer hatása. Volt olyan gyógyszer, amitől az édes péksütiket kívántam, volt, amitől a zsíros, fűszeres, sós ételeket. Esetleg annyit lehet csinálni, hogy vasakarattal lapátolod magadba a salátákat meg zabkekszeket, amikor falási roham jön rád. De nálam ez sem működött.)

2022. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
5 hete szedem, igaz a legkisebb dózist, mert nagyobbat nem bírtam ( rosszullét, hányinger) Se étvágy, se hízás.
2022. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2

Mennyit szedsz?


Nekem lehet, hogy csak egy kicsit kellett volna még kitartani és akkor elmúlt volna a hányinger, fejfájás, de a székrekedés nálam olyan mellékhatás, amit nem tudok tolerálni (sajnos aranyerem, végbélrepedésem van, szóval nem).

2022. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak 5 mg-t, mert a 10mg-tól rosszul voltam. Megértelek, a székrekedés nálam is fontos kritérium, mert alapból az vagyok. Volt, amit emiatt nem szedtem. Pl. Teperin.
2022. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam SEMMI súlyváltozás nem volt.
2022. júl. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálam hízás. 1 év alatt + 10kg. Letettem pár napja. Azóta nincs nagyon ètvágyam. Ennek örülök. Ja és hasmenésem vagy nagyon laza székletem volt végig. Sokszor voltam indokolatlanul dühös!!!!
2022. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy év alatt 10 kiló szerintem nem igazán a gyógyszertől volt.


Én szedtem előtte másik gyógyszert, azt csak kb. 2 hónapig, mert nem vált be.

Ez idő alatt híztam 8-10 kilót.

2022. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!