Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet a halál előjele?

Ez lehet a halál előjele?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve szorongok napról napra jobban , ma rájöttem már nem bírom tovább , beletörődtem és furcsa viszonylagos nyugalom lett urrá rajtam , egy csepp életkedvel ami rég nem volt , igaz fél órája vettem be egy kevés nyugtatót , de a nap ezen szakában nagyon szoktam szorongani. Mi van most , kezdi a testem fölmondani a szolgálatot ?

#szorongás #változó erősség #Teljes passzívitás
2022. márc. 21. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust ő segíteni tud. Miért gondolod, hogy ez a halál előjele lenne?
2022. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Az élet maga a halál előjele.
2022. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-mert eddig mindig kapálóztam a félelmeimtől , most meg inkább sodródom
2022. márc. 21. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én 19 éve sodródom. Drogfüggő vagyok. Legutóbb 1 percen múlt hogy kiért a mentő és újra tudtak éleszteni. Akkor én? Nem volt ott semmi. Nem emlékszem semmire. Nem félek a haláltól. Az élet az amitől én pl félek. Itt kűzdni kell. Dolgozni. Valamit csinálni. Ha meghalunk végre semmit nem kell csinálni. Nem is értem miért ettől paráztok. Az élet maga az ami gáz.
2022. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Az élet a kemény. Megdolgozni mindenért, befizetni a számlát. Meghalni egy menekülés.
2022. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor dolgozz keményebben
2022. márc. 21. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
"viszonylagos nyugalom lett urrá rajtam". Nem látszik.
2022. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ha mást nem ismersz csak szorongásokat és egyszerűbből el múlnak az nagyon fura érzés, de legtöbb embernek ez a természetes.
2022. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%
Szeretnél beszélgetni? Ha igen írj! 21/L
2022. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!