Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent az, hogy fojtogat...

Mit jelent az, hogy fojtogat a sírás, de nem tudok sírni?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok. Szeretném kiadni magamból a fájdalmat, de nem megy. Ha valaki megríkatna, az most talán jól is jönne. Ismeretlenek sértegetésében, nagyon jók vagytok. Ezt már rengetegszer tapasztaltam. Most ne fogjátok vissza magatokat. Hajrá.

2022. márc. 22. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Egy kis mazo?
2022. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem foglak sértegetni, de tudok jobb módszert. Hallgass szomorú számokat, vagy nézz szomorú videókat, attól függően, hogy mire vagy érzékenyebb. Én pl 46 éves férfi létemre úgy bömbölök, mint egy csecsemő az Edda: csendes ember című számától. De a Republic együttesnek is vannak jó számai erre a célra. Nagyon jól lehet bőgni megkínzott állatok fotóitól is, vagy hasonlóktól.
2022. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Nagyon király vagy, hogy bevallod hogy sírsz. Köszi.
2022. márc. 22. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nincs tippem. Én is így voltam akkor, amikor olyan fajta depim volt, hogy nem tudtam semmin nevetni. Most olyan a depi, hogy bármilyen (számomra) megható dolgon elsírom magam, de ezek mindig filmek, videók. Mittómén, valaki nagyon bátran viselkedik vagy pl. azon mindig sírok, hogy valaki nagyon örül vminek (váratlan ajándék, stb.). Viszont most egy csomó dolgon tudok nevetni is.
2022. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Nézd meg ezt a filmet:

Két lépés távolság

2022. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Én is várom a tippeket, hasonló helyzetben vagyok, csak nekem az antipszichotikum nem engedi xd.


Ami nekem ilyenkor segít, hogy elmegyek görkorizni vagy futni/ sétálni. Bár idővel rájöttek, hogy ilyenkor szuicid vagyok ezért inkább beiktatnak nekem egy plusz terápiát (17/l)


De az 1-es nem írt hülyeséget, nyomj be valami sad playlist-et az segít. Sőt én olyat hallgatok mozgás közben is, majd kisírom a szemeim.

2022. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hgwell ***** válasza:
0%
Amikor elfolytott bánat érzés, elnyomott fájdalmas emlékek, bizonytalan helyzetek, terrorban tartott család, szegénység, sértegetö-gúnyolódó egyének sokasága, mozdulatlanság, mikor nem tud (fizikailag-mentálisan-[pl. kevés fizetés anyuka,2gyermek,anyuka +1 gyermek betegek(cukor), a lakás tulajdonosa alkoholista de nem tud az anyuka hova menni) stb.) elmenni onnan ahol épp van. Ilyenkor mondják folytogat a sírás mert nem vesztettél de sírni akarsz vagy mindent elvesztettél és már sírni akarnál de nem bírsz és egyik esetben sem te voltál a hibás.
2022. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hgwell ***** válasza:
Elvesztettél valamit? Esetleg...valakit??
2022. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hú, ezt bonyolult lenne elmagyarázni. Túl sok minden van elfojtva bennem, és csak mérgez napról napra. Képtelen vagyok sírni. Én nem bántottam senkit, de én gyerek korom óta bántva vagyok, ráadásul csak azért, mert megszülettem. A sok sérelmet képtelenség feldolgozni. És saját magamat is bántom. Lelki értelemben, hibáztatom magam, meg ilyenek. Selejt vagyok. És amikor erre rájön az ember, mikor rájön hogy az életének semmi értelme nincsen, sem pedig értéke, akkor az valami letaroló érzés. Nincs is rá szó. És úgy élni tovább, ezzel a tudattal, hogy gyakorlatilag egy kupac sz@rrá váltam, nem piskóta. Jó, tudom én, hogy mindenkinek van lelki fájdalma, nem csak nekem. Még el is tudnám fogadni, ha én tettem volna tönkre a saját életemet. De hogy mások tettek tönkre, én meg hagytam magam, na ez az amit nem tudok feldolgozni. Megérdemlem a szenvedést, mert semmit nem tettem ellene. És nem kár értem, már ezt is tudom. Jó lenne ha tudnék adni valamit a világnak, ha nem lennék felesleges. De még magamat sem tudtam megmenteni. Szembe kell néznem azzal, hogy mennyire gyenge vagyok, és mennyire értéktelen. És mennyire ostoba, haszontalan, szánalmas korcs.
2022. márc. 23. 16:21
 10/11 hgwell ***** válasza:
41%

#9

korod és nemed elárulod nekem, kérlek.

Én férfi,35.

Ha azt mondanám minden rendben lesz, nyugodj meg,hazudnék.

Amikor egy kupac szarnak érzed magad, akkor vagy igazán ember.

Nem hiszem,hogy emberségeddel lenne baj, de ez az élet nem növényevő, hanem növényformáló.

Ne magadat ásd el. Kezd el formálni ha nincs késő. Nézd meg mit szeretsz. Gondolom nem elszúrni.

Ha így hánykolódsz tovább, beleveszel.

70 percenként 1percig kellene boldognak lenni ahoz, hogy ne akarj meghalni és az csak azért, hogy ne akarj meghalni.Van aki 20 évből 1órát volt boldog.Ha én ránézek az életemre én is egy száradt ürüléknyomból kilógó fűszál vagyok és lehet csak megkellene csutakolni, hogy tartsam a színem a szép nyári estékben.

Én évente 1napot kaptam boldogságra de a többi fennmaradt idő, olyan mély seb és fájdalom, hogy sztornózza az 1napot 1órára.

Te tisztában vagy a te időddel és nem vagy elmerogyi.

Hogyan látsz kiutat,valami szándék van esetleg?

Komolyan érdekel.

2022. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!