Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 évig tartó frontin függõség...

15 évig tartó frontin függõség után kialakulhatott ez az állapot?

Figyelt kérdés

1 éve sikerült megszabadulnom a masszív frontin függõségtõl ami 15 évig tartott.

Azóta a szociális és bipoláris zavar nagyon felerõsödött illetve sokszor azt érzem,hogy engem figyelnek és hallgatnak...jellemzõ,hogy fenyegetve érzem magam ha sok ember van körülöttem "valami baj történhet"érzéssel.A rövid távú memóriám is rosszabb lett!

Okozhatott ilyen rendellenességeket és károsodást a rendszeres sok évnyi frontin szedés?


Ti ismertek ilyen személyt vagy errôl van némi ismeretetek?


Örülnék a hozzászólásoknak!



2022. márc. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhat ilyet. Főleg, ha nem fokozatosan hagytad el a gyógyszert. Pszichológussal kellene folytatni a terápiát, hogy megszabadulj a problémáidtól.
2022. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Memória zavart egyértelműen okozhat a frontin szedése. Nekem is kialakult, én inkább azon aggódnék hogy téged megfigyelnek és hallgatnak. Talán még gondolhatnék arra hogy elvonási tünet, de egy pszichiátert érdemes lenne felkeresni.
2022. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Okozhat ilyet ez tény.
2022. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az üldözési mániával kéne valamit kezdeni.
2022. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!