Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki nyugtatókat, hangulatjavít...

Aki nyugtatókat, hangulatjavítókat vagy antidepresszánsokat szed, azt végül elkapja a csábítás, hogy néha-néha nagyobb adagot vegyen be? Te mikor tetted legutóbb és milyen gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
Mennyit vártál a következő, már normál adagra, hogy addigra tisztuljon a szervezeted? Én délután kettőkor vettem be 4x0,5 mg Frontint, most a reggel hatórási 1 szemet kihagyjam, vagy hogy csináljam?

2022. márc. 28. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül, bennem nem igazán volt ilyen vágy. Abbahagyni viszont rohadtul féltem, amikor eljött az ideje.

Olvasd el a betegtájékoztatót, mindegyikben van olyan pont, hogy mi a teendő, ha az előírtnál többet vettél be.

2022. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Hangulatstabilizálót nem mert amúgy sem érzem hatását. Annál inkább az antipszichotikumnak. Ezt fel szoktam emelni ha kiakarom magam ütni 14-15 órára nagy alvással.
2022. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nekem most csak egy löket kellett, hogy ellazuljak. Az a két milligramm, ami délután került a szervezetembe, az holnap délután kettőre lemenne 0,5 mg-ra, viszont reggel olyan szar kihagyni... Viszont, ha meg beveszem, az még korai lehet és meglökheti a toleranciámat. Szóval nem tudom...
2022. márc. 28. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
0,5 az kis mennyiség pluszba.
2022. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem lesz gond, ha reggel beveszem?
2022. márc. 28. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a gond, hogy mikor veszed/nem veszed be a következőt, meg a tolerancia szint, hanem az igény arra, hogy kiüsd magad vele.
2022. márc. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen vágyam.
nov. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!