Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Krónikus üresség érzés mitől...

Krónikus üresség érzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Krónikus üresség érzés, "semminek nincs értelme érzés", életuntság, kedvtelenség, öngyilkossági gondolatok, halálvágy, "sötétség érzés", "világvége érzés", ok nélküli gyász, vagy legalábbis olyan érzés, néha szorongás. És kérlek mondja valaki hogy ebből ki lehet jönni mert már nem bírom tovább.

2022. márc. 30. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Elmúlik majd a választások után. 😀
2022. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzek. A reménytelem szerelem miatta végtelen csalódottság, üresség, fájdalom van csak. Nem hiszem hogy innét nekem még van visszaút.
2022. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Van visszaút, kérj segítséget. Ha szeretnél beszélgetni, írj, én meghallgatlak.
2022. márc. 30. 22:24
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Te paraszt.
2022. márc. 30. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélgetni? Minek, kivel, miről? Az megold bármit is? Attól nem fogok tudni együtt lenni a lánnyal. Nem gyógyszerre meg szakbarbárokra van szükségem, hanem emberi érzésekre: szeretetre, szerelemre, megértésre, boldogságra. Ezt pedig egy orvos vagy gyakoris levél sem fog adni.
2022. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnálom.
2022. márc. 30. 22:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam jó ha van akivel megbeszélni, segíteni sajnos nem tudok, nekem is segítségre lenne szükségem, de segítség nem létezik.
2022. márc. 30. 22:29
 8/9 anonim válasza:
Én is vagyok, ha gondolod beszéljünk. Bp L
2022. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van, beszèlhetünk ha szeretnél
2022. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!