Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofréniában szenvedők,...

Skizofréniában szenvedők, tapasztaltatok ilyet betegségetek miatt, mielőtt még elkezdődött volna a gyógyszeres terápia?

Figyelt kérdés
Volt valamelyikőtöknek olyan tünete, hogy beszélnek hozzátok, de nem értitek meg? Szóval nem a hallásotok rossz, hanem nem vagytok képesek felfogni? Vagy olvasási zavar? Memóriazavar? Nem azt a szót mondtátok ki, amit akartatok? Vagy nem voltatok képesek koncentrálni, visszaidézni dolgokat?

2022. ápr. 2. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a skizofrénia tipik tünete(bár nem vagyok az). Ha simán ki vagyok merülve, nagyon fáradt vagyok, velem is van ilyen.
2022. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Demenciára,Alzheimerre inkább igaz ez, mint skrizofreniára
2022. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok, hogy lehet demenciám?
2022. ápr. 2. 20:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt a családomban skizofrén, attól tartok, ezek bevezető tünetek.
2022. ápr. 2. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy kimerülve , kérdező?Esetleg érzelmileg?
2022. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha az megnyugtat , menj el pszichológushoz, és ő majd segít. Szerintem csak pihenned kéne. Aludj sokat, tölts sok időt a szabadban, friss levegőn, ne görcsölj (főleg ezen), esetleg pàr nap után, ha jobban vagy tölts időt olyan emberekkel, akik építenek, jobb kedvre derítenek. De a lényeg,hogy most ne erőltess semmit. És főképpen ne aggódjál.
2022. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, az nem így kezdődik….
2022. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!