Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki elmondaná, kérlek hogy...

Valaki elmondaná, kérlek hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már 1 éve úgy érzem mintha az életem egy álom lenne ahol semmi nem számít, és semminek nincs értelme. Nem emlékszem semmire az elmúlt 1 évből tisztán. Olyan dolgokat teszek és mondok amiket egészségesen nem tennék, csak mivel most nekem semmi nem számít és semminek nincs értelme, bármit megtehetek. Teljesen elszakadtam a valóságtól. Mit tegyek?

2022. ápr. 4. 02:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Most valami nagyon fura érzésem volt. Egyik pillanatban erős félelmet éreztem a szívemben és mintha az agyam teljesen kikapcsolt volna egy pillanatra. Félek hogy pszichiátriára kerülök.
2022. ápr. 4. 03:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Még attól félek hogy hallucinálni fogok.
2022. ápr. 4. 03:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Kár volt 1 évig várni. Orvoshoz és pszichológushoz kellene menned. Mitől tartsz? Attól, h megszabadít ettől?
2022. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vallamilyen disszociációs zavarra tippelnék, dereálizáció talán. Tényleg érdemes felkeresni egy terapeutát, tb alapon is már vannak egész hozzáértők
2022. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!