Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a tapasztalatotok a Mirzate...

Mi a tapasztalatotok a Mirzaten 15mg tablettáról?

Figyelt kérdés

#MirzTen 15mg
2022. ápr. 8. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól altat.
2022. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg megdobja az érvágyadat nagyon.
2022. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ahogy az első kettő leírja, mint antidepresszáns ez nagyon kicsi adag, inkább alvásra jó.
2022. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alvás, étvágyfokozódás. Szorongásra jól hat, depresszióra ilyen kis adag nem biztos.
2022. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyatra alvást biztosít, 2 napig volt étvágyam.
2022. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Franklin Clinton válasza:

Nekem a Mirzaten (15mg) tabival kapcsolatban vegyesek az érzelmeim. Jól altat az fix. Kitapasztaltam, hogy ha fel akarok kelni időben (meló stb.), akkor minimum 10 ébresztő kell és 5 percenként. Kb február vége óta szedem. Az első két hét brutálisan alvós volt, egész nap zombie mód. Utána beállt a szitu egy elfogadhatóbb szintre. Most az van, hogy a lefekvés előtti órák és a felkelést követő teljes délelőttöm egy nagy zombie állapot. Egy kis kávé segít... Energiaitalt is használtam egyszer-kétszer, de az nagyon egészségtelen. Bármennyire is hatásos, inkább nem élek vele. Egy nagyobb reggeli és rá egy erős fekete, úgy ki lehet húzni.


Sajnos más hatása nincs... Legalább is ez a mennyiség (15mg) csak arra jó, hogy kidőljek. Az egyik fő bajom az alvászavar volt, ezt sikerült megszüntetnie, túlságosan is. Bipoláris vagyok, a hangulatom olyan mint egy hullámvasút. Nincsenek köztes állapotok, csak szélsőségek. Na a Mirzaten úgy kiegyenesítette ezt, mint a halottnál az EKG-t. Egy érzelmi zokni vagyok. Nem vagyok szarabbul, csak megragadtam egy olyan szinten, ami nem jó. Szürkének látok mindent, utálok elég sok dolgot és teljesen feleslegesnek látom az életem minden egyes percét :D . Ettől függetlenül sikeresen dolgozom az üzleti életben és szinte senki sem sejti a pszichológusomon és a pszichiáteremen, meg egy két közeli hozzátartozón kívül, hogy mi is zajlik velem. Volt egy kis kiruccanásom tavaly nyáron a klinikára, mert majdnem sikerült elintézni magam. Azután kezdtek el kezelni. Hát... Nem tudom máig eldönteni azt, hogy megérte megmenekülnöm vagy se...


Egy szó mint száz, ebben az adagban az alváson, meg egy kisebb mértékű érzelmi szedáláson kívül a Mirzaten nem csinál sok mindent... Meg szerintem semelyik gyógyszer semmilyen mennyiségben nem segít senkin. Ez csak egy ördögi körforgás, amibe belépsz az első szem beszedésével.


Egy szebb világ kéne inkább, meg jobb emberek. De ez már egy irreverzibilis folyamat. Én kicsi koromtól kezdve kaptam az ívet lelkileg, hamar kellett felnőnöm... Sajna ez a sok szar fiatal-felnőtt koromra csúcsosodott ki és meg lett a baj.


Én csak azt tudom mondani, hogy az az igazi gyógyszer, ha jóban vagy a szüleiddel (én csak anyukámmal, apakép sehol), barátaiddal és találsz valakit magad mellé aki TÉNYLEG úgy szeret ahogy vagy (nálam erre semmi esély, már teszek rá mint sok minden másra). Ha baj van, azonnal keressetek szakembert, ne várjátok meg a bajt ahogy én... Nem jó úgy felébredni, hogy kihúznak egy katétert abból a bizonyosból és le vagy kötözve :) . Meg az se jó, hogy teljesen értelmetlennek látod a mindennapjaid és azon filózol, hogy nem lenne-e jobb most, ha halott volnál.


Vigyázzatok magatokra, ne szedjetek ilyen bogyeszokat, hanem keressetek értékes embereket/pillanatokat...

2022. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ENgem 15 mg nem ütött le ennyire.
2022. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!