Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás, félek, hogyan...

Szorongás, félek, hogyan tegyem magam rendbe egy nyár alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előljáróban annyit, hogy kb. 2 éve depressziós voltam, amiből nehezen lábaltam ki. Az akkori dolgokra nem találtam megoldást, valahogy túltettem magam rajta.


Most úgy érzem, hogy ezek mind előtörtek és tengenek a gondolatok a fejemben. Félek a bizonytalam jövőm miatt, úgy érzem megint elkezdtem süllyedni mentálisan, és így a 2 éves munkám, amit magamon újjáépítettem oda vész.

Érettségizni fogok, egyetemre tervezek tovább menni, ezért a stressz megvan alapozva.

Stresszes helyzetekben sokszor remegés fogja el a kezeimet. Eléggé introvertált is vagyok, szeretnék társaságba menni, de nem tudok feloldódni. Mindig is kétbalkezes voltam.


Nos, mindezek miatt nagyon aggódom, hogy jövőre hogyan fogok boldogulni a nagybetűs életben.

Ezekre a gondokra szeretnék megoldásokat kérni, mivel az egyetemre rendbe akarom tenni magam. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!



2022. ápr. 10. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Nekem a xanax segit.

Amikor nem szedtem felszaltam a buszra es lehajtott fejjel mentem nem tudtam felnezni. Busz elott fel oraval beveszek egy xanaxot még tancolnék is a buszon 😂😂

Nagyon felold.

Ha ra szokok akkor ra szokok ez van, szorongok nem tudok xanax nelkul meg lenni.

Szerintem en xanaxal vagyok olyan, mint amilyennek kene lennem , ha nem lennek szorongos depresszios

2022. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Elég baj, 1-es, drogfüggő lettél. Egészségesebb, szermentes útját kellene választanod, és főleg másnak javasolnod a kigyógyulásnak.

Kérdező: egy jó pszichológus a megoldás, aki helyrerakja az önbizalmadat a szorongások, téves hitek leépítésével.

2022. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatnál egy pszichoterápiás intézményt, (mondjuk régebbi a kérdés) de a Tündérhegy vagy a Thalassa ház jó lehetne
2022. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nagyjából megoldódott a probléma :). Az ilyen helyektől ódzkodok valamennyire, de ott van a listán, mint egy végső megoldás. Köszönöm a segítséget!
2022. aug. 11. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szuper, ezt tök jó olvasni! :)

Én is hasonlóan voltam, nagyon nem akartam bemenni, de végül muszáj volt, mert a pánikrohamaim miatt nem tudtam megmaradni az órákon, meg ilyesmi. De tök pozitív csalódás volt. Voltak fiatalok és nagyon jó társaság lett, igazából ott éreztem először hogy befogadnak az emberek és nem bántanak amiért "más" vagyok. Olyan volt, mintha koliban lettem volna, csak órák helyett terápiás foglalkozások voltak.

2022. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!