Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj, ha hetente behallucinálok...

Baj, ha hetente behallucinálok valamit?

Figyelt kérdés

Van mikor naponta többször is, ha ideges vagyok.


Vannak olyan dolgok, amik élethűbbek, pld. Mikor macskát, pókokat, vagy egy nagy kígyón ugrottak át emberek. De volt, amit csak a szemem sarkából láttam, mire odakaptam a szemem eltűnt. De volt, ami nem. A macskával farkasszemet bámultam, hiába tudtam, hogy nem létezik. Nem hiszem el őket, de a legelső pillanatban felsikoltok tőlük, mert megijedek, hogy mit keresnek ott

Pszichológus elküldött pszichiáterhez, de nem fogadnak sajnos, mert foglalt a hely

Amúgy félálomban még ennél is gyakrabban, de azok azért rosszabbak mert még jobban nem tudok gondolkodni, jobban meg is ijedek tőlük. Például, drónok támadnak meg én meg hasra esek előlük a földön


Mi lehet ez?



2022. ápr. 11. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert lehet h ez csak a kezdet...
2022. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Mert megijedsz, felsikoltasz. Ez probléma, ha egy bankban, boltban, iskolában/munkahelyen történik. Külső szemlélőként nem normálisnak tűnik, aki sikoltozik ok nélkül. Ők nem tudják, h ilyenkor latsz valamit, ami nincs ott.

Ez a betegség tovább is romolhat. Gyakoribbá válhat, követheti paranoia, téveszme.

2022. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Adna erre gyógyszert a pszichiáter? Vagy mit csinálna?
2022. ápr. 11. 21:26
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg adna.
2022. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan mikor sírtam egyszer és a falra néztem és az elhunyt szeretteim láttam és mosolyogtak rám aztán hirtelen eltűntek.
2022. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nekem már 1,5 éve vannak hallucinációim hetente nappal.

Félálomban meg már 8 éves korom óta.

2022. ápr. 12. 08:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!