Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hyperaktivitást hogyan lehet...

Hyperaktivitást hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok pihenni, egyszerűen ha nincs mit csinálnom akkor szenvedek, rosszul vagyok. Emiatt az állapot miatt hasznos dolgoknak meg nem tudok nekiállni, mert annyira lehangol ez az állapot, hogy mindenben elfáradok ami értelmes lenne pl. takarítás, olvasás..emiatt egész nap netezek, tv-zek és hasonló értelmetlen dolgokkal töltöm az időt. ami miatt persze megint idegesebb leszek és utálom magam, hogy nem csinálok semmit, és pihenni se tudok normálisan.. Egyébként hozzátartozik a helyzethez az is, hogy jelenleg olyan a munkám, hogy 1 hónapig semmi (ez van most), aztán 1-2 hónap nagyon durva hajtás. Tudom, hogy hálásnak kéne lennem, hogy van ennyi pihenőm, de valamiért pont ez a gondom, hogy képtelen vagyok pihenni és a gondolat meg nagyon idegesít és lehangol, hogy ilyeneken őrlődöm amikor ez a pihenőidőm lenne
2022. ápr. 20. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A tudatos meditáció vagy rendszeres sport amúgy segíthet ebben, határozottan.
2022. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mármint a tudatos meditációból is rendszeresen, minden nap, pláne sporttal együtt, akár jógával, mindenképpen segítenek ebben, komolyan.
2022. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!