Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elontrilt szedők, írnátok...

Elontrilt szedők, írnátok tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Holnap kezdem szedni.

2022. ápr. 21. 18:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

5-ös


Emelt adag sem hatott fél év múlva?

2022. ápr. 22. 12:35
 12/17 anonim ***** válasza:

11


Nem.

5-ös voltam


Te mennyi ideig szedted először? Akkor milyen volt? Azért hagytad abba, mert hiánycikk lett? Mennyi idő telt el azóta, hogy utoljára szedted?

2022. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 év. 1 hónapig. 3 hét alatt kezdett hatni. Igen, hiánycikk volt. Több patika ezt mondta.
2022. ápr. 22. 12:45
 14/17 A kérdező kommentje:
Kellhet az antidepi, de hangstab vagy AP védelmében.
2022. ápr. 22. 20:11
 15/17 A kérdező kommentje:

Hangstab és más gyszerek mellett szedem 1 hónapja. Hatni kezdett, de még nem az igazi. Lehet, h 300 mg jobb lenne vagy várni, hátha lassabban fejlődik ki a teljes hatása.


Jelenleg nem hiánycikk.

2022. máj. 22. 09:23
 16/17 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon bevált. 150 mg-ot kezdtem szedni. Idővel emeltem 300 mg-ra. Az már túlpörgetett. Bipol depiből kevert fázisba kerültem. Csökkenteni kellett 150 mg-ra és 2,5 mg Olanzapint kezdtem el szedni.


Több másik gyógyszert is szedek.

2022. jún. 11. 22:24
 17/17 A kérdező kommentje:

Nekem bevált. Mély depresszióból húzott ki. Harmadik héttől több lett az energiám, ami fokozatosan javult még. 300 mg még jobban energetizált, de áttolt bipol kevertbe, 150 mg-ra kellett csökjenteni. Annyi volt az első kb 5 hétben is.


Tavasszal, nyár elején spontán is oldódni szokott a depresszióm, de éreztem, hogy nemcsak ettől javulok. Energetikailag nulláz le nagyon a depresszió. Drasztikusan. Kedvem kisebb mértékben húzza le. Súlyosnál nagyon.


Enyhe és közepes depressziónál inkább kis letargia van, de energetikailag még mindig lent vagyok.


Talán ezért jó ez a csak noradrenalinra ható gyógyszer, noradrenalin főként energetizál.


Fontolóra vehető az elhagyása. Pörögni kezdtem (bipol kevert), erre kaptam Depakint ami a középszibt alá stabilizálhatja az állapotom. Ezért várunk még az elhagyással. Nem tudni mit csinál később a Depakin. 1 hete szeden.

2022. júl. 5. 07:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!