Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám agytrombózist kapott....

Anyám agytrombózist kapott. 25 éve. Érdemes magamat okolni?

Figyelt kérdés
25 éve Ittasan jött haza, vmi kendővel nyakon legyintettem, amolyan csettintősen, talán meg is rántottam erre nem emlékszem.. 10 perc múlva lett rosszul. Mostanában mindig az jön elő hogy agyonütöttem, vérrög öt indítottam el magamat okolom.Aúgyis ott van vmi fali trombús. Érszükület van az agyban / ott lett keringészavar/, ivott. Dohányzott, magas vérny stb. Szóval az összes rizikó faktor. Akinek mondtam az mind legyintett, hogy hülyeség ezen rágódni ez egy civilizációs betegség. Valahol én is érzem hogy a mikrokombinációim betegesek. Utána néztem, skizofréneknek vannak vonatkoztatásos téveszmének nevezik. Vagy bűnösségi doxazma. Lehet skizó vagyok? Elvileg minden okozhat mindent, a lepke meglibbeenti szárnyát, New Yorkban tornádó lesz közben persze mint a dominó, épül fel

2022. ápr. 24. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Agresszív bunkó vagy, nem skizo.
2022. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az se biztos hogy a nyakából ment, ahogy az orvos magyarázta inkább aterotrombózis, tehát egy elszűkült érben megrepedt plakkon vérrög szokott keletkezni. De van hogy, az érpályában különféle faktorok miatt. Ebben a storyban "vérrögelindító" lehetek, ami abszurd. Ha elfordítja a nyakát már nagyobb behatás éri az artériát, mint egy etlegeses külső egyszeri behatás,mégis ehhez ragaszkodom ki tudja miért.
2022. ápr. 24. 11:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudni kell, anyámmal baráti viszonyban vagyunk,nem a klasszikus anya gyerek kapcsolat, szkanderozni, birkózni szoktunk, hülyeségből.Hogy itt a kolléga megtalált.
2022. ápr. 24. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
" a mikrokombinációim betegesek" Igen. 25 éve ezen rágódsz? Kérj segítséget. Van olyan lelkész, pap akihez bizalommal fordulhatnál? mert bűntudatod van - rosszat tettél - de ezzel a bepörgéssel nem teszed jóvá, hanem más útja lenne.
2022. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vallásos. Depressziós időszakokban jön elő.

Akkor úgyis panaszkodom fűnek fának. Legutóbb egy pszichiáter azt mondta hogy ha agyonütöttem volna anyámat, leültem volna a 10 éve t, ha ilyen kétségeim lennének.

2022. ápr. 24. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" Érdemes magamat okolni?"


És, ha érdemes, akkor előbbre vagy ?


Egyébként a két dolognak semmi köze egymáshoz. Ez csak a tehetetlenségben a racionális ok hasztalan keresése.

2022. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az igaz nem vagyok előbbre, sok dolognak nincs általunk ismert magyarázata. Azt sem lehet mondani hogy egy szituban jól cselekszel e, sokszor agresszív gesztus, mert ez azért nem bűn, lehet pozitív eredményű. Más a helyzet ha mondjuk lelősz valakit. Mert ott tudod hogy kész ezt tettem, jöhet Colombo hadnagy
2022. ápr. 24. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugisan legyél ez nem a te hibád. Én egyszer régen lehajolva olvastam, az akkor erős, 10.éves fiam valamit izgatottan akart mutatni, olyan erővel fordította oldalra a fejem, egy hatalmas reccsenés volt. Mai napig élek. Pár napig nagyon fájt.
2022. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!