Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erre felírna nekem a háziorvos...

Erre felírna nekem a háziorvosom Frontint?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában gyűlnek a problémáim. (család, munka, pénz, stb stb) Stresszes helyzetben vagyok állandóan, mindent túl gondolok, ezáltal a szívem is mindig hevesen dobog, érzem hogy túl gyors, hányingerem van sokszor már.


Ha stresszes helyzetbe kerülök, leblokkolok, össze-vissza beszélek mindent, és persze újra hevesen kezd verni a szívem, és újra hányinger, ami megbélyegzi mostmár az életem. Szeretnék végre nyugodt, kiegyensúlyozott életet. És sehogysem tudom sajnos kontrollálni a stresszt, hiába nyugtatom magam és mások is engem. Ne megy. A recept nélküli “nyugtatók” pedig semmit sem használtak.


Szóval a kérdéseim:


1) Háziorvos felírna a fent említett panaszokra nekem frontint?


2) milyen mellékhatásai lehetnek?


3) Hosszútávon mennyire hatna ki az idegrendszeremre?


4) meddig kell szednem?


5) mennyi idő a ható ideje?


Köszönöm a válaszokat!

20/L



2022. ápr. 25. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Menj le a háziorvoshoz, mondd el neki a fentieket, majd tedd föl neki a következő kérdéseket:

1) Háziorvos felírna a fent említett panaszokra nekem frontint?


2) milyen mellékhatásai lehetnek?


3) Hosszútávon mennyire hatna ki az idegrendszeremre?


4) meddig kell szednem?


5) mennyi idő a ható ideje?

2022. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Haha, jogos! 🙂 Csak nem akarok úgy elmenni, hogy hülyének nézzen a doki! De tény, igazad van! 🙂
2022. ápr. 25. 11:35
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Lehet hogy felírna viszont nem hanyagolható az a tény sem hogy egyszer ezzel a problémával kezdened kell valamit.

A frontin az erős fájdalomcsillapítók közé tartozik ezért könnyen rá lehet szokni. Hosszútávon biztos nem tenne jót a szervezetednek.

Ha stresszes vagy inkább a magnézium tablettákat ajánlom. Azok közül is lehet válogatni.

2022. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Te komolyan masszív keménydrogot akarsz önszántadból szedni egy sima stresszes időszak miatt ahelyett, hogy rendbe tennéd az életed?? Szinte azonnal rászoksz és borzalmasan nehéz letenni! Ha ki is adja, alaposan fontold meg, hogy kell-e!!!

Vitaminhiány, egy kis szabi, új munkahely, idióták lekoptatása, új pasi? Kizártad a többi okot??

2022. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Próbálok kezdeni, de sajnos hiába ,mert ez itt van bennem legbelül és akárhogy próbálom csillapítani vagy nyugtatni magam, nem megy és újra és újra előjön ez! 😥


A magnézium tabletta mennyire hatásos? Tudsz mondani egy olyat, ami tényleg jó? Márka pl

2022. ápr. 25. 11:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy tudnám rendbe tenni az életem, ha egyszer mindig nyugtalan vagyok, és sajnos mindig van valami ami miatt előjön ez és nemtudok normálisan gondolkodni!
2022. ápr. 25. 11:48
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem például a Magne B6 segített. Szüleim halála után szedtem mert nem tudtam feldolgozni. Az akkori pszichológusom ajánlotta, szóval nem csak magamtól kezdtem el szedni.
2022. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog hülyének nézni, csak azért, hogy ott üljön 10 évet tanult, senkitől semmilyen eü ismereteket nem vár el, sőt, zavaró, sértő, ha a beteg a netről mazsolázgat félinformációkkal bemegy a rendelőbe és diktál. Az az ő asztala, te ott laikus legyél és kérdezz! Gondold el a te szakmádat én igénybe szeretném venni és te hülyének néznél-e amikor megbízlak a munkával? Ugye-ugye:).
2022. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. Kipróbálom! :)
2022. ápr. 25. 11:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam az első hozzászólásom. Nyugtatót akartam írni és nem fájdalomcsillapítót 😅

Elhiszem hogy hirtelen minden nehéznek tűnik de nem szedhetsz életed végéig frontint…

2022. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!