Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális, hogy ha...

Mennyire normális, hogy ha Frontint veszek be és utána elalszok, akkor gyakran ébredek arra, hogy alvásparalízisem van?

Figyelt kérdés
Gyakran ébredek ilyenkor arra, hogy semmimet sem tudom mozgatni, de általában vissza is alszok. Mi köze lehet ennek a Frontinhoz?

2022. ápr. 29. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tapasztaltam ilyet, de a legjobb, ha az orvostól kérdezed meg.
2022. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg semmi köze a frontinnak az alvásparalízishez.

Gyakorlatilag neked lehet nem ez a megfelelő nyugtató, mert rásegít a hajlamodra.

Orvossal beszéld ezt meg. Ha meg csak úgy bekapkodod a frontint, anélkül, h. orvos írta volna fel, akkor ne szedd és kész.

2022. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ameddig szedtem, nálam is gyakran jelentkezett. Leginkább akkor, ha 0,5mg-nél többet vettem be egyszerre. Ha rákeresel (angolul), láthatod, hogy ez sokaknál előfordul. Nálam sem a gyógyszer szedése előtt, sem pedig utána nem volt jellemző az alvásparalízis!
2022. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Nekem is általában akkor jelentiezik, ha 3 db 0,25-ös frontint veszek be, de azt már csak olyankor, ha nagyon kivagyok készülve.
2022. máj. 5. 13:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!