Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség az,ha szinte...

Milyen betegség az,ha szinte minden nap a halált látom megoldásnak az életemben?

Figyelt kérdés

Egyidöben arra is sokat gondolok,hogy hogyan tegyem ezt meg.

Sajnos nem telik el úgy nap,hogy ne gondolnák rá.

Érelmetlen a puszta létem és minden körülöttem.



2022. máj. 1. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég sok problémának lehet az egyik tünete halálvágy. Nem tudjuk így megmondani, érdemes szakemberhez fordulni.
2022. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
28%

Depresszió, szorongás, valamilyen személyiségzavar.

Sok minden lehet. Célozz meg minél előbb egy szakembert.

Ha nagyon szarul vagy keress rá valamilyen lelkisegély vonalra, hátha tudnak okosat mondani.

2022. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Depresszió, de én például egy dolgot észrevettem magamon.


Gyakran volt egy időszakom, amikor nagyon magam alatt voltam.


Azt hittem, hogy egyszerűen csak ilyen vagyok aztán egyszer észrevettem valamit. Ezek szeptembertől novemberig tartottak, amikor lényegesebben több front van és valószínűleg a szervezetem nehezen viselte ezt a folyamatos váltakozást. Amúgy a front okozhat rossz lelkiállapotot, ingerlékenységet is.


Most is összevissza van az idő, egyszer megfagysz, egyszer megsülsz, nekem az április java arról szólt, hogy szét akart szakadni a fejem.

2022. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Depresszió és holnap jelentkezz be a helyi pszichiátriai szakrendelőbe.
2022. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gyakran gondolok arra is,hogy egy senki vagyok aki nem érdemli meg az életet,söt semmit se.Egy jelentéktelen értéktelen senki.


Utálom ez az életnek nevezett létezést. Utálom a világot,a rendszert,a társadalmi egyenlötlenséget,a virusokat,a háborukat és mindent,azt ahogyan ember bánik emberrel. Ha létezik pokol,akkor az ördög a földön él.

2022. máj. 1. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
És mért nem mentél el már eddig is pszichológushoz?
2022. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Régen sem tudott segiteni,most meg már éltem át,látam dolgokat amit nem lehet elfelejteni,bármennyire is próbáltam pozitiv maradni.

Bárcsak tudna valaki segiteni,de nem hinném,hogy létezik az a valaki vagy valami.

2022. máj. 1. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki nem tudott régen segíteni?
2022. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó emberismerettel és lélekismerettel rendelkezö személy.
2022. máj. 1. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor talán képzett szakemberhez (klinikai szakpszichológus, pszichiáter) fordulj, nem csak sima személyhez.
2022. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!