Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miskolc környékén jó pszicholó...

Miskolc környékén jó pszichológust tudna ajánlani valaki?

Figyelt kérdés
A problémám igazából önbizalomhiány, depresszió és szorongás. Enyhén jellemző néha rám a kényszeresség is. Boldog embernek tartom magam, ezen dolgok ellenére is hiszen az élettel együtt járnak a megpróbáltatások is. Viszont úgy érzem már nem tudom kezelni az érzelmeimet néha és életbevágóan szükségem van egy segítő kézre.

2022. máj. 3. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden héten van egy ilyen kérdés, hogy valaki miskolcon pszichológust keres. Én minden egyes alkalommal írok kommentet és privátot, hogy ajánljak valakit. És minden egyes alkalommal nem érkezik semmi válasz...

Szerintem valami kamu kérdés lehet megint.

2022. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez esetben valódi a kérdés. Ha tudnál segíteni megköszönném.
2022. máj. 3. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Király Gabriella (5 pszichológussal volt dolgom, egy volt jó, és az ő)

már idősebb, empatikus

2022. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. máj. 4. 16:22
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, hogy voltál-e azóta nála, és ha igen, akkor jó tapasztalataid vannak-e vele kapcsolatban?


Köszönöm előre is.

2023. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!