Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan ismerősöd, családtag...

Van olyan ismerősöd, családtagod aki öngyilkos lett? Mi történt vele?

Figyelt kérdés

Tudsz e részleteket, hogy hogy lett öngyilkos, hogy találtak rá ilyesmi, hány éves volt akkor? Hogy teltek utána a napok, évek utána?

Olyan történetekre vagyok kíváncsi, ahol ténylegesen meghalt az illető öngyilkosságban.

Nem muszáj, csak olyan írjon aki szeretne.



2022. máj. 4. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm testvére 18 évesen szerelmi bánat miatt vonat elé ugrott.

Az anyukája azóta is végtelenül szomorú miatta, ami természetes.

A testvére is sajnálja, plusz ezután méginkább kibukott az anyukából, hogy mindig is ő volt a 'kedvenc' vagy hogy mondjam (ez előtte is érezhető volt, utána meg pláne; mármint aki meghalt gyermek)

2022. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ellewie ***** válasza:
67%
Édesanyám 46 évesen felakasztotta magát. Akkor átéltem, hogy milyen a legmélyebb lelki fájdalom, sokáig tartott feldolgozni. Mindig annak rossz, aki itt marad...
2022. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Anya élettársa,akivel már 20 éve volt együtt és szinte apámként szerettem, 2 éve felakasztotta magát a fia lakásán,ami szemben van azzal,ahol anyával éltek. A fia pont akkor ugrott haza,ő vágta le és szólt anyának. A mentők 5 perc alatt kiértek,addig anya kezdte újraéleszteni de sajnos késő volt. Ő maga mindig mondogatta,hogy gyenge ember. Ivott is,5 évig tiszta volt de az öngyilkosság előtt pár héttel iszonyat elkezdett újra inni,mikor megtette is olyan ittas volt,hogy állni alig bírt. Vállalkozása volt,agyonstresszelte magát de ahelyett,hogy kilépett volna,inkább a halálba menekült. Nyilván borzasztó volt,de láttam halottan..soha olyan békés nem volt az arca. Mintha a világ terhétől szabadult volna meg. Ha nem teszi meg,igen hamar belehal az italba vagy belebetegszik az életébe. Aznap délelőtt még beszéltem vele,kértem,hagyja el az italt és hogy szeretem nagyon. Ő is szeretett,azt felelte. Ennek örülök,hogy így váltunk el. Mindig szeretni fogom, és bár haragszom rá,de megértem amit tett. 50 éves volt.
2022. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

A sógornőm nagyapja felakasztotta magát a kamrában (1954), mert nem tudta elviselni, hogy minden vagyonától megfosztotta a szocializmus (tsz). Nem láttam az arcát. Fiatal voltam, nem engedték, hogy lássam.

A feleségem unokatestvére 35 évesen mérget ivott a nyaralójukban, mert az új felesége halálba kergette őt a volt felesége miatt. Nagyon nyugodt, sápadt volt az arca.

Mindnyájunkat megviselt a halálesetük. Ebbe előbb-utóbb beletörődik az ember.

2022. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Anyám felakasztotta magát, de túlélte, időben újra lett élesztve. Én akkor pont nem voltam otthon, szóval csak a kórházban láttam és akkor alig tudott magáról. Utána nem beszéltünk róla, de előtte is és utána is kb. minden nap elmondta, hogy megöli magát, volt gyógyszeres kísérlete is korábban. Mire rendesen megtette, kb. már meg se lepődtem. Valahol mélyen fáj, de nem tudok mit tenni egy olyan emberrel, aki nem akar segítséget.
2022. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt osztálytársam bátyja felakasztotta magát . Már nem nagyon emlékszem a részletekre. 2000es évek eleje. Mi 4-5.esek lehettünk . A bátyja akkor lehetett 16-7 . Nem tudom már. Annyit tudok, hogy a barátnőm találta meg, ugye gyerek volt. A garázsban akasztotta fel magát. Napokig nem beszélt hozzank. Elvileg nem latszodott rajta semmi, de később kiderült hogy a barátnője szakított vele. De azóta se tudom, mi volt valójában az ok. Sose kérdeztem róla, pedig nagyon jó barátnők voltunk, egyszer jártam a szobájában, ami úgy volt hagyva, és mondta , hiányzik neki, és itt érzi az illatát, az megnyugtatja . De utána elkeveredtunk, ok is elköltöztek. Szerintem már feldolgozták. De nyilván nehéz egy ilyen. Itt egy szülő vesztett el egy gyereket, és a barátnőm valószínű viszi magával azt az emléket .
2022. máj. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!