Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális szorongással küzdő...

Szociális szorongással küzdő emberek ti milyen munkát végeztek?

Figyelt kérdés

Enyhe szociális szorongással küzdő embernek mi lehet a legalkalmasabb munka?


Olyan melón gondolkozom, ami félig irodai és félig helyszínre terepre menő munka.

Pl van egy központi iroda, de pl a munkáidő fele elmegy azzal, hogy autóval kell kimenni terepre is ott csinálni valamit.


Van ilyen jellegű munka, ami talán még jól is fizet?



2022. máj. 5. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem már majdnem elmúlt. Nem kerültem az embereket. Most: pénzügyi ügyintéző.
2022. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
online vállalkozás
2022. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg felszolgáló vagyok, nem kell szeretnem az embereket.
2022. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát nekem van szociális szorongásom viszont nem enyhe de én ilyesmi munkákat szoktam keresni: betanított munka amihez nem kell sok tudás hisz betanítanak, mosogató, árufeltöltő (igen emberek között van de régebben megszoktam és nem volt vészes ha csak árufeltöltőként vagyok), takarító, csomagoló, gyári munkák ahol csak a feladatra kell koncentrálni. De azt vettem észre, ahogy emberek között vagyok még ha csak kollégák között tehát nem kell mindig beszélni akkor úgy mindig feloldódik ez a szorongás, nem teljesen de könnyebben kezdek el bármit mint mikor nem megyek sehova huzamosabb ideig.
2022. máj. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lehet akár a sofőr munka is. Ott nagy részt egyedül vagy.
2022. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én jelenleg operátor vagyok. Voltam már állat gondozó és konyhai kisegítő. Telefonokat is intéztem, hidd el megszokod és pozitív irányba tol.
2022. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Raktári munkás vagyok, nem kell sokat érintkeznem emberekkel hál isten, és aaa stresszt és a mindennapi frusztrációmat is le tudom vezetni fizikai munka segítségével (plusz van egy boxzsákom)
2022. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!