Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme orvoshoz fordulni?

Van értelme orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy van e összefüggés. Kb. 15 éve nagyon, de nagyon rossz alvó vagyok. Max. 5 óra alvással is elvagyok, de van, hogy kevesebbel. Semmi negatívumot nem tapasztalok magamon emiatt. Kb. 7 éve van nyugtalan láb szindrómám, ami egyidejűleg a karjaimban is jelen van. 7 éjszakából, 5 éjszaka jelentkezik. Sok mindent kipróbáltam már, de semmi. Olvastam, hogy neurológushoz lehet vele fordulni. De van értelme? Tb alapon sosem jutnék el, magánba meg nem akarok 50.000 forintot kiadni, ha nem tudnak érdemlegeset csinálni.
2022. máj. 5. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni és megbeszélni vele, hogy igényel-e teendőt.
2022. máj. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem egy olyan dolog amivel foglalkoznának. A mentálisan zavarosak, betegek, hallucinációtól szenvedő betegeknek hagyd meg a pszichiátert.
2022. máj. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!