Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S O S! Ha beveszek ujra a...

S O S! Ha beveszek ujra a gyogyszerbol akkor azonnal megszunik a sulyos elvonasi tunet?

Figyelt kérdés

Antipszichotikumot szedtem ket hetig, nagyon keveset. Parkinsonismusom lett tole, az ugyeleten azt mondtak nyugodtan abbahagyhatom azonnal. Amiota nem szedem egesz nap oklendezek, semmit nem birok enni, remeg es gorcsol a gyomrom. A fejemben meg azt erzem hogy huz le a fold es mintha elajulnek.

Ha veszek be egy negyedet, akkor azonnal megszunteti ezeket?



2022. máj. 17. 08:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tagadja hogy ez a gyogyszertol lenne. De megis mi mastol. Amiota abbahagytam egyre rosszabb. Ma kerekesszekben vittek 3 kothazba es mindenhonnan elkuldtek.
2022. máj. 17. 15:05
 12/17 A kérdező kommentje:

Ennyire sulyos izomgyengeseget okozhat ez a gyogyszer vagy az elvonasa? meg lataszavart.

Ez rohadtul para

fekve sem birom magam megtartani, azt erzem hogy esek ossze

2022. máj. 17. 15:13
 13/17 anonim ***** válasza:
2 hét alatt elvileg nem alakulhatna ki ilyen elvonási tünet, nem derült ki hány mg ot szedsz, a mellékhatások egyébként benne vannak a betegtájékoztatóban, nem tagadhatja le az orvos ha abban is benne van.
2022. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Felet szedtem, eohadt keves de megis abba kellett hagyni, mert durva mellekhatasokat okozott ennyi is. Folyik a tejem, es menstrualok ugy hogy egy hete mult el. Es parkinsonismusom lett. Ezert kellett elhagyni. De azota sokkal rosszabbul vagyok.
2022. máj. 18. 22:05
 15/17 anonim ***** válasza:
újra szedned kell és fokozatonsan csökkenteni.
2022. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

tul vagyok, masfel hetig nem ettem semmit, megsulyosabb extrapiramidalis tuneteim voltak, mint a gyogyszer alatt. Masfel hetig minden nap egesz nap oklendeztem/hanytam. Plusz aramutes szeru erzes mindenhol.

Pedig elvileg a riszperidonnal nincsenek elvonasi tunetei.

2022. jún. 7. 23:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, most már jöhet a hanghallás mint elvonasi tünet
2022. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!