Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha mindenhol unok élni egy...

Ha mindenhol unok élni egy idő után az mitől van?

Figyelt kérdés

Éltem már jópár városban, több országban.

Egy idő után unalmas és költöznék a kövi helyre.


Pénzügyileg ugyan rendben vagyok, de pl barátaim/párkapcsolatom nincs. És nagyon nehezen is ismerkedem. Introvertált vagyok és Asperger-es is.


Más is van így ezzel? Ti hogy kötitek le magatokat?


Már majdnem 30 éves vagyok, jó lenne valahol gyökeret ereszteni gondolom.



2022. máj. 21. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok, felig.

Bar 7 eve elek ugyanabban a (kulfoldi) varosban, de tudom, h nem ez a vegallomas.

En mondjuk nem szeretnek csaladot, az en "vandorlo" eletembe nem fer bele. Barataim vannak, igaz, nem sok, de azok szorosak.

Aspergeres nem, de intro vagyok.

2022. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Családot kell alapitanod, akárhogy is próbálja a modern világ karriert meg az élvezeteket előtérbe helyeztetni, az embernek lételeme a család.

Úgy tűnik te az utazós/költöző énedet kiélted és most lépnél a következő szintre.

2022. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meleg vagyok egyébként, szóval a család ilyen értelemben nem fog menni.
2022. máj. 21. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is szocializálódnod kell, az ember az társas lény, kellenek a közöségek.
2022. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek barátaid, kapcsolataid, akkor nincs, ami az adott helyhez kötne. Te nem megunod a helyet, hanem keresed a kapcsolódást, amire esély lehet egy költözés. De itt inkább a belső világon kellene dolgozni, hogy ne légy ilyen magányos.
2022. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!