Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem minden ellenem...

Úgy érzem minden ellenem fordult.Hogy legyek erős?22/L

Figyelt kérdés

Egy fájdalmas szakítás után hosszú idő után először sikerült közel engednem valakit,akit megszerettem,de végig manipulált.

Azóta már teljesen ignoráltam,mert kicsinált,de nehéz,mert megkedveltem.

A barátaim nem igazán törődnek velem,felszinesek,csak én keresem őket,családom

Csak édesanyám van,aki annyit tud hangoztatni,hogy ő tudta hogy így járok,neki igaza volt,mellette egy gyenge elcseszett embernek érzem magam,azt próbálja elhitetni velem.De nem csak O,nővérem is,aki messze lakik.Termeszetesen rá számíthatok,azt mondta.Az már más kérdés,hogy hetente ir vissza.

Mindenki csak azt tudja hangoztatni,mennyire gyenge vagyok,mennyire elrontottam,mennyire tanulatlan vagyok.Holott az összes érzést ami bennem van én elem meg.Munka helyen is kipécéztek,mert nem hazudtolom meg saját magam azzal,hogy benyalok másnak,vagy nem mondom el amit gondolok.

Apám nincs

Mostoha apám iszik

Suli ahova járok nem szeretem

Probalkozok

Folyamatosan

Edzek,dolgozok,tanulok,bár sokat nem kell.

Nincsenek céljaim,magányos vagyok és iszonyatosan fáj a lelkem mert megszerettem egy olyan embert,akit nem kellett volna,és még csak mellettem sincs senki de a pláne az,hogy aki mellettem lehetne,lehuz,és nem megerősít.Nagyon nehéz.Mit tegyek,hogy ne fájjon ennyire ez a sokminden?


2022. máj. 22. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé hátrányos helyzetből indulsz az életben, nem irigyellek. Nővéred van, és támaszodra szolgál, ez tartsa benned a lelket mindenképpen!


Talán a családsegítő szolgálatot ajánlanám, ahol területileg illetékesek. Ha adósság gond lenne, akkor ebben mindenképpen segítenek, hosszabb távú és tartós konfliktushelyzet kezeléshez viszont túl kevesen vannak a munkatársak. A szociális ellátórendszer katasztrófa.


Nekem is nehezen indult a pályakezdő időszakom és nagyon-nagyon sokáig tartott mire egy icipicit derűsebb lett az életem. De akkor meg édesanyám lett súlyos beteg és hosszú évek ápolása után mégiscsak elhunyt.


Talán önkéntesként egy kicsit jobban megbecsülnek valahol, de most hirtelen példák nem jutnak eszembe (nekem is az önkéntes időszakom volt a legeslegszebb az utóbbi néhány évben. Tartós barátságokra tettem szert.)

2022. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, átérzem a helyzeted, nehéz lehet. De még nagyon fiatal vagy, minden lehetőséged megvan arra, hogy jobb életet élj, ha kiszakadsz abból a környezetből, ami láthatóan mérgezően hat rád.

Koncentrálj a jövőbeli terveidre, hajtson az, hogy mit szeretnél elérni az életben. Ha nem szereted, amit tanulsz, akkor válts iskolát, amíg nem késő.

2022. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!