Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme fizetnem a családt...

Van értelme fizetnem a családtagom pszichiáterét/pszichológusát?

Figyelt kérdés

Annyira utálja már az orvosokat/pszichológusokat, hogy semmilyen tanácsot nem fogad el tőlük, viszont érzi, hogy valami nincs rendben vele. Az indulatkezelési problémáit bipoláris zavarnak és borderline személyiségzavarnak diagnosztizálták.

Az elején együttműködő volt évekig, majd miután nem lett eredménye elítéli az egész szakmát. Ezt pedig minden alkalommal az orvossal tudatja is.

Nem hajlandó több pénzt beleölni, ezért vállalom, hogy inkább fizetem, csak javuljon a helyzet.


2022. máj. 23. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem együttműködő akkor nincs értelme fizetned. Még ő fog neked szívességet tenni ha elmegy amikor te kifizeted neki a 15 ezret hetente? Ugyanmár. Segíteni akarsz neki és tehetetlen vagy én értem. De ez nagyon rossz és drága ötletnek tűnik. Csodát meg egyébként se lehetne varni egy terapeutától, de ha mégcsak együtt sem működik a páciens akkor meg pláne.
2022. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha "együttműködő volt évekig", mégsem lett eredmény, akkor azért érthető, hogy elege lett.

Rendes tőled, hogy fizetnéd, de a legfontosabb lenne találni olyat, akinek érdemes is fizetni. Nagyon elnéző a társadalom a lógusokkal és iáterekkel, miközben nem akarja elfogadni, hogy az idejéért, pénzéért és bizalmáért talán járna valami a kliensnek is.

2022. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg orvosváltás segíthetne. Ha nincs eredménye, lehet nem os érdemes tovább szedni.
2022. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem
2022. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!