Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Helyes döntés megszakítani a...

Helyes döntés megszakítani a kapcsolatot anyukámmal a mentális egészségem miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz volt az élete, és most végre boldog, vannak barátai, jól fizető állása, egy nyugis lakása, űzheti a hobbijait, stb. Csak én rontok el mindig mindent. Tudom hogy nagyon szeret és épp ezért mindig azt mondom neki hogy jól vagyok, minden oké, de igazából ritka sz*r állapotban vagyok és minden nap egyre rosszabb. Nem akarom hogy az tegye tönkre az életét, hogy miattam aggódik, és fáj a szíve mikor látja rajtam hogy szenvedek. Vittek anno terápiára de nem segített... magamtól kifizetni pedig nem tudom, de abban sem vagyok biztos hogy végig tudnám csinálni, általában az ágyból sem bírok felkelni, csak mikor dolgozni megyek. Tudom hogy az is fájna neki ha soha többé nem beszélhet velem, de az azért mégiscsak jobb mint a folyamatos szorongás, és végignézni ahogy haldoklok.

2022. máj. 29. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél erőt magadon, és higgy magadban megtudok csinálni! Erős akarat kell, tudom nagyon nehéz. Az jó hogy jársz dolgozni, dicséretes. Anyud meg persze hogy aggódik, ilyenek a normális szülők. Ne szakíts anyuddal nem érdemli meg. Mondj el neki mindent őszintén. Amúgy mi a bajod, orvos mit mond.
2022. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

menj tb-s pszichiaterhez.

egyebkent meg szerintem sokkal jobban fajna neki ha nem beszelhetne tobbet a gyermekevel.

2022. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 depresszióval diagnosztizáltak, de szerintem skizofrénia is lehet a dologban mert sokszor hallucinálok pár másodpercig, de ezt ugye orvos tudná megmondani.
2022. máj. 29. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert szedsz akkor gondolom.
2022. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy nagyon szeret téged és aggódik érted, szeretne segíteni. Tehát egy nagyon szerető, gyermekét féltő és neki segíteni akaróanyukád van. Te pedig azzal akarsz neki jót, hogy megszakítod vele a kapcsolatot???

Na ne viccelj!

Azon törd a fejed, hogyan tudnál megváltozni!!! Rajtad áll, hogy aláveted-e magad szakemberek tanácsának, kezelésének, vagy mész a magad konok feje után.

Ne légy hálátlan! Igyekezz megváltozni.

Sok szerencsét és minden jót!

2022. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Írnál egy keveset a körülményeidről? Hány éves vagy, van-e diagnosztizált betegséged, mióta vagy beteg (hány éve), voltál-e covidos, van-e háziállat, hogyan étkezel, szexuális szokásaid (ha nem vagy monogám, védekezel-e), káros szenvedélyek?
2022. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!