Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jártál már úgy, hogy nagyon...

Jártál már úgy, hogy nagyon pofára estél a pszichológusoddal? Ha igen, mi volt az az eset, mit mondott? Hogy tudtál megbízni egy másikban?

Figyelt kérdés
Nyilván nem olyan esetről beszélek, ahol kemény téma jött fel, és ez nehéz volt, hanem ahol a szakember egyértelműen bizonyította, hogy rossz segítő. Nekem kettő ilyen volt személyesen, az egyik pl. úgy, hogy semmit nem tudott a gyerekkoromról kijelentette, hogy mást is hidegen nevelnek, ez kvázi a normális itthon, és biztos tudok nehéz gyerekkorokról, na nálam nem olyan volt. Soha többé nem mentem vissza hozzá, emailben elköszöntem, neten pedig leértékeltem.

2022. máj. 31. 18:17
 1/2 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Én évekig egy fiatal 40-es hölgyhöz jártam. Neki lejárt a szerződése, nem kapott újat, helyette egy nyugdíj előtt álló nénit vettek fel. (A fiatalabb Szegedre, az idősebb Budapesten járt egyetemre.) A fiatalabb ismerte a szorongós, nehezebb probléma megoldós énemet, amit az idösebb nem tudott (kartonokat vitte magával a fiatal, nem hagyott dokumentációt, kinek mi volt a felvételi panasza és hogy/hol áll éppen), így beleestem abba a csapdába, hogy az ország másik végébe küldött volna dolgozni... Kétszer voltam a néninél, azóta pszichológus nem látott. Helyette tetováltatok, felér egy-egy beszélgetéssel a fiatalabb pszichológussal.
2022. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt meg tudom érteni.
2022. jún. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!