Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy álljak le ezzel a hátizsá...

Hogy álljak le ezzel a hátizsák mániával ha mindig újabb ötletek lesznek? kicsit hosszú, bocsi ezért..

Figyelt kérdés

Valamiért kényszert érzek arra, hogy a hátizsákom tökéletes legyen, egy ideje valamiért megszállottan vásároltam a hátizsákokat és megszerettem őket.

Leginkább kicsi hátizsákokat. Suliban ahol voltam 2 évig, szinte 2 naponta cseréltem a hátizsákjaimat valamiért, nem értem így utólag miért. Valahogy egyik sem volt tökéletes.

Elképzeltem egy ideális énemet, mert szeretnék hamarosan ilyen "glow up"-ot és ebben benne lenne a hajszín változás, teljesen más outfiteket fogok hordani, és szeretnék egy olyan táskát amit nem 2 naponta váltogatnék hanem több évig akár társam lenne és tetszene a színe, nem lenne benne hiba amit én veszek észre.

És ehhez nem elég csak a táska, hanem a kiegészítőknek is legalább 1-2 dolognak egyeznie kell színben különben zavar, nem tudom miért csak hogy a szememnek kellemes lenne.

Újabb ötletek jöttek...(rózsaszín, fekete, fehér) Mintha soha meg nem szűnő gondolat menet lenne, talán 4 éve.

És úgy értem hogy a táska adna hozzám valamit, ismertető jelet, hogy ha hátulról meglátnának és látnák a hátizsákot és pl.ha szőke leszek és az lesz a védjegyem akkor tudnák hogy jéé ot a Hanna (nem ez a nevem csak valamit írtam).

Szóval szeretnék valami ismertető védjegyet talán, így írás közben jöttem rá de mintha kényszeresen akarnám ezt, nem tudok ellen állni néha és minél tökéletesebb kell.

Nem rég vettem fekete hátizsákot mert egy ideig fekete volt gondolatban de rájöttem nem ez az igazi és most feleslegesen vettem meg, félre tettem a szekrénybe, mert látni se akarom.

Viszont néhány hátizsák nagyon nem kényelmes. Korábban rózsaszín volt mivel az a kedvenc színem, de itt valahogy soknak érzem pedig ez lenne jó mert körülvenne a kedvenc színem.

Eddig ahány táskát vettem már bőven megtudtam venni az egyéb dolgokat amiket régóta akarok, csak sose sikerül míg van pénzem, mert másra elmegy. Már páran a családok és barátok közül is megjegyezték, hogy mennyi táskám van mindig, de pont ez az amit el akarok kerülni és 1 hátizsáknál maradni ami jellegzetes lenne hozzám.

Zavaró gondolat amúgy, ha lenne 1 adott kedvenc táska talán elmúlna de eddig nem találtam kedvencet...:( Oldaltáska vagy kézi táska ilyesmik nem játszanak, nem szeretem azokat.

Lehet onnan is erősödött ez a dolog, hogy barátnőmnek piros a mániája, olyan a haja, táskája és fésűje szinte illik hozzá. Ez a védjegye tisztára. Más színnel el se tudnám képzelni.

Bár ez a dolog előtte is volt. Ezt akarhatom én is csak kényszeresen...Van erre megoldás?

Bocsi ha sok, de ki akartam írni és hátha valaki megéri a problémámat és tudna ötletet adni, hogy leküzdjem.**

Amúgy nem hinném, hogy gyűjtögetés mánia mert másból semmit nem gyűjtöttem soha. Itt a táskánál is azért van sok mert sose találtam jót így mindig a jobbra hajtottam de itt se a gyűjtögetés uralt el talán.



2022. jún. 3. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miert kene egy? Akar lehet az is a vedjegyed, hogy mindig valtod, amid van.
2022. jún. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1--De írtam, hogy ez az amit nem akarok, valahogy nem jó ha több van és zavar. Jobb szeretném ha 1 lenne. Nem akarom mindig váltani.
2022. jún. 3. 02:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha egyedi hátizsákot akarsz ami teljesen a te stílusod akkor rajta, tervezd meg, keresgélj az anyagok között és varrasd meg. Olyan biztosan nem lesz senkinek!
2022. jún. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van egy olyan erzesem hogy te meg keresed a sajat stilusodat. Eloszor fekete tetszett, aztan meguntad, mar mas szinut akarsz, volt rozsaszin maniad, utana az se kellett mar, szoval szerintem meg a sajat stilusodat se talaltad meg. Nem tudom hany eves vagy, de valoszinu tini, es ebben a korban meg ezer fele dolgot fogsz kigondolni es ezer fele hatizsak fog kellenni, mire kialakul a vegleges stilusod :D
2022. jún. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy amiket már nem hordasz vagy nem tetszenek, miért nem adod el?
2022. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Emberek rovat, meg akkor is, ha valami Aspergeres hatizsak historia.
2022. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6.Nem tudtam hova tenni hirtelen, ez legyen a legnagyobb gondod...amúgy tuti nem aspergeres vagyok D:...honnan gondoltad? max valami kényszeres betegség, deh jó hogy itt diagnosztizálsz és nem is a kérdésre válaszolsz...igazán tovább lapozhattál volna..
2022. jún. 3. 19:38
 8/11 A kérdező kommentje:
5.Megfordult a fejemben de nem tudom hol, illetve mennyiért. Néhány tök új állapotban van.
2022. jún. 3. 19:38
 9/11 A kérdező kommentje:
4.huszonéves vagyok, ez egy berögzült dolog, nem igazán a stílusomat keresem, hanem kényszer alatt vagyok hogy valamilyen színnek kell passzolnia és a hátizsák is egy kényszer lehet.
2022. jún. 3. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Gardrobcsere.hu, Facebookon is vannak elados csoportok
2022. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!