Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Hogy tudom kezelni?

Miért van ez? Hogy tudom kezelni?

Figyelt kérdés

Nem merek mások előtt enni, néha még a családom előtt sem.

Éheztetem magam, mert nem érzem magam elég vékonynak, nem vagyok megelégedve magammal.

Ha eszek akkor az mindenképpen csökkentett kalória tartalmú étel.

Van amikor hetek alatt 4-5kilót fogyok.

Úgy érzem mintha bűnt követnék el ha eszek.



2022. jún. 3. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Sziaa :))

Évekkel ezelőtt én is hasonló cipőben jártam...

Az, hogy nem ettem mámorító érzéssel töltött el.

Ekkor letöröltem az Instagrammot és egyéb olyan social media alkalmazásokat, ahol olyan idealizált lányokat láttam, akikhez hasonlítani szerettem volna. Valahogy sikerült rávennem magam arra, hogy egyek, ha nem is sokat, de legalább néhány falatot. Amit javasolni tudnék az talán az, hogy beszélj valakivel, akiben maximálisan megbízol, ülj le és egyél vele. Mikor én is egy hasonló időszakon estem át, mint Te, akkor nekem ez segített. Beszéltem egy barátnőmmel és ebédkor mindig együtt ettünk, messze az ebédlőtől, mert én sem szerettem, ha azt látták az emberek, hogy eszek...

Remélem hamarosan majd változnak a dolgok! <3

2022. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!