Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami különösebb veszélye...

Van valami különösebb veszélye az önfeltárásnak?

Figyelt kérdés

Szakembernél nincs annyi idő, magam előtt meg biztos nem hallgatok el semmit és ingyen is van.

Elég morbid módon értelmezek dolgokat, de sok minden értelmet nyer, tehát eddig sikereket értem el.


2022. jún. 4. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakember nélkül hogy vagy egyáltalán erre képes?
2022. jún. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már általános iskolás koromban is ilyen és hasonló témákkal foglalkoztam, tehát ilyen téren nem okoz nekem nagy nehézséget, viszont ilyen nagyszabású dolgot még nem vittem végbe, most pedig van egy kis elakadás az életemben, szóval jó ötletnek tűnt, meg a jelek szerint eddig az is.
2022. jún. 4. 01:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen van! A szakember azért jó, mert külső szemlélőként lát rá a dolgokra, és te lehet, hogy teljesen rossz úton fejted fel a problémát, mert benne vagy, és az érzelmeid elvisznek a racionalitástól.

Nagyon nem mindegy, hogy mi a problémád, teszem azt egy szerelmi csalódást megold pusztán az idő, ami viszont mélyen rögzült, pld. rossz családi kötődés, azt lehet a leghülyébben próbálod rendezni.

2022. jún. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!