Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki olyan állapotban...

Ha valaki olyan állapotban van, hogy nem tud/akar kikelni az ágyból, zavarja a fény, alig eszik és naponta 12 órákat alszik nyugtatókkal, azzal mit csinálnak a pszichiátrián?

Figyelt kérdés

Ha reggelente csak annak él hogy ne kelljen kikelni az ágyból mert ébredés után nincs magánál? Vagy van olyan hogy egész éjjel fent van es csak nappal tud aludni pár órát? Ha szédül mikor ki kell mennie WC-re? Meg alig eszik

Gondolom ott program van minden nap, keltik az embereket reggel, ilyen állapotban ha valaki a pszichiátriára sem alkalmas, mit csinálnak az emberrel?

Nem hiszti, tényleg alig tud mozogni, sirógörcsei vannak..

Nagyon komoly, probléma, komolyan érdekel. Ha valaki már került így kórházba és tudja


2022. jún. 4. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%
Fú, bárcsak tudnám a Netflixes doku címét...!!! Jó régen láttam már, nem mentettem el és most kerestem is mindenféle kulcsszavakkal, de nem találom... Ha netán eszembe jut belőle még valami, amiről rátalálhatnék, akkor mindenképp megírom, sajnálom, hogy nem mentettem el, de csak mert nem is gondoltam a megnézése után, hogy ilyen nagy hatással lesz rám...
2022. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!