Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegség miatt hónapokig...

Betegség miatt hónapokig itthon voltam,viszont vissza kellene térni az életbe,mert nem lehet örökké táppènzen. De hogyan?

Figyelt kérdés

Több betegségem miatt itthon voltam hónapokig. Csak feküdtem,épp csak elláttam magam.

Azt hiszem kicsit Depressziós is lettem. Újra élnem kellene ,de nehéz kimennem.Nem merek kimenni a házból,a ház fogja lettem de gyűlölök itthon lenni.Ha viszont mennem kell valahova,akkor rettegek, nyugtatót kell bevennem, de akkor is ideges vagyok .

Viszont itthon szörnyű.Semmi nem érdekel semmi nem köt le,nem végzek házimunkát, semmit sem.

Félek... mindentől félek.

És borzasztóan ideges vagyok.

Főleg délelőtt, főleg ha mennem kell valahova .Tele vagyok rossz érzésekkel,mintha nem tudnék kifelé figyelni, csak befelé ,magamra.

Nem merek már kávét inni, nem merek az udvarra kimenni .

Pedig élni akarok.34 éves vagyok....😞 Hogyan tudok újra visszatérni?


2022. jún. 11. 20:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!